Süt alerjisi

• Konbuyu başlatan Emine'nin annesi 🥰
  • Toplam 49 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Emine'nin annesi 🥰 tarafından oluşturulan Süt alerjisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 944 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt alerjisi
Konbuyu başlatan Emine'nin annesi 🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27
Tamam bakıcam canım saol hangi çorbaları yediriyorsun bebişe bizimde aynı herşey dokunuyor en az 3 gün huzursuzluğu geçmiyor
Sebze çorbası yapıyorum canım
Gün içi öğünü
patates 🥔 kabak havuçlu 🥕
Şehriye çorbası yapıyorum internetten tarif bakıyorum kendimize göre uyarlıyorum onu pirinçli çorba yapıyorum

Sabah kahvaltısı için alerjik pankek yapıyorum yumurtasız sütsüz keçiboynuzu unu ve özü kullanıyorum bazen elma veya muz koyuyorum içine

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
E

Emine'nin annesi 🥰

Guest
Sebze çorbası yapıyorum canım
Gün içi öğünü
patates 🥔 kabak havuçlu 🥕
Şehriye çorbası yapıyorum internetten tarif bakıyorum kendimize göre uyarlıyorum onu pirinçli çorba yapıyorum

Sabah kahvaltısı için alerjik pankek yapıyorum yumurtasız sütsüz keçiboynuzu unu ve özü kullanıyorum bazen elma veya muz koyuyorum içine
Bnde yapıyorum sebze çorbası ama çok az içiyor biseyler yedirmek çok zor bizimkine 😊 gözüme hiç büyümüyor gibi geliyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Maşallah çiçeğim Allah analı babalı büyütsün inşallah 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde yapıyorum sebze çorbası ama çok az içiyor biseyler yedirmek çok zor bizimkine 😊 gözüme hiç büyümüyor gibi geliyor
Alerjik bebeklerin gelişimi genellikle diğer bebeklerden bi tık az oluyormuş hiç kafaya takma

Gördüm kuzum attiklarini

Aynen kuzum verilmis sadakamiz varmis vallha
Aynen öyle buna şükür Rabbim beterinden saklasın

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sağolasın canım senin bebişide inşallah en kısa sürede yavrularımız sağlığına kavuşsun 🥰🥰🥰
Amin inşallah çiçeğim geçici birşey zaten diyetle alerjiyi atlatacağız inşallah sende doktor kontrollerini ve alerji bozma diyetini ihmal etme. Bizim tanıdık var çocuk 5 yaşında hâlâ geçmedi diyor diyet yapılmamış çocuğa

E

Emine'nin annesi 🥰

Guest
Maşallah çiçeğim Allah analı babalı büyütsün inşallah 🥰

Alerjik bebeklerin gelişimi genellikle diğer bebeklerden bi tık az oluyormuş hiç kafaya takma
Benim için sorun yok canım ama işte çevreye anlatması biraz zor olacak onlara göre bakmiyon yedirmiyon faln

Amin inşallah çiçeğim geçici birşey zaten diyetle alerjiyi atlatacağız inşallah sende doktor kontrollerini ve alerji bozma diyetini ihmal etme. Bizim tanıdık var çocuk 5 yaşında hâlâ geçmedi diyor diyet yapılmamış çocuğa
Cok çok çok dikkat ediyorum her şeyi en ince ayrıntısına kadar araştırıyorm nerdeyse hiç bişey yemiyorum mayis sonunda alerji testi yapılacak bakalım ne çıkacak başka biseyede alerjisi varmı gorecez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar