Süt arttırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şevval Adym tarafından oluşturulan Süt arttırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 861 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt arttırma
Konbuyu başlatan Şevval Adym
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar lütfen yardım. 3 gündür sütüm sanki giderek azalıyor bebeğim daha bir buçuk aylık bile değil bu gece vakti ne yapabilirim aç çünkü biliyorum doymadı

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar lütfen yardım. 3 gündür sütüm sanki giderek azalıyor bebeğim daha bir buçuk aylık bile değil bu gece vakti ne yapabilirim aç çünkü biliyorum doymadı
Canim kuru sogan bulgur pilavı sade soda rezene çayı var oda çok süt yapar maltana da süt yapiyo diyolar ama onu denemedim hiç emzirme döneminde bol su iç sıcak dus al goguslerine masaj falan yap insallah dolar da taşar sütün de bebis de aç kalmaz kuzum yaaa

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım en iyi süt arttırıcı su bol bol su içmelisin ve dereotu mutlaka tüket gögüslerini sıcak suyla ovalayarak yıka damarların açılır

Tüm sayfalar yüklendi.