Süt arttırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sha tarafından oluşturulan Süt arttırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,676 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Süt arttırma
Konbuyu başlatan Sha
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sutum az ne yapabılırım çoğalması için

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sutum az ne yapabılırım çoğalması için
Canım ben bestlak damla aldım dün eczaneden 89 liraya 2tane 35+1 haftalık hamileyim eczacıya sordum şimdiden başla abla dedi günde 3,kere bir bardak su ya 20damla damlatiyorum dün aldım bakalım ne olucak anne nin yediklerinden süte geçen bebekte gaz yapan yiyecekler listesine baktım bulgur soğan var süt süt ürünleri karnıbahar vs o yüzden bu damlayı aldım inşallah işe yarar çünkü hiç goysumden sıvı vs gelmiyor bu aylarda gelir yaziyo internet te bende bişey yok

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben bestlak damla aldım dün eczaneden 89 liraya 2tane 35+1 haftalık hamileyim eczacıya sordum şimdiden başla abla dedi günde 3,kere bir bardak su ya 20damla damlatiyorum dün aldım bakalım ne olucak anne nin yediklerinden süte geçen bebekte gaz yapan yiyecekler listesine baktım bulgur soğan var süt süt ürünleri karnıbahar vs o yüzden bu damlayı aldım inşallah işe yarar çünkü hiç goysumden sıvı vs gelmiyor bu aylarda gelir yaziyo internet te bende bişey yok
Ben 2 çocugum da bulgur sogan yedim iyi haşlayıp bol düyüm var

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Saol cnm ya saglıkla gelsın bebiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Et urunleri yesillik bol su canım
Saol cnm denıyecem

Tüm sayfalar yüklendi.