Süt arttırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Süt arttırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,065 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt arttırma
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yeni dogurdum acaba süt arttırıcı yiyecek içecek tavsiyleriniz varmi???
Kuşum ben gecen gun liste yapmıştım kendime
Hurma,incir,bulgur pilavi,kuru sogan,roka, tere,dereotu,bol su,boza, un çorbası, rezene,humana emziren anne çayı, bestlak damla,galactro damla,havuç,burçak bisküvi, tahin pekmez,hoşaflar, ceviz,fındik,badem. Stresten uzak dur vakit buldukça uyumaya calis her emzirmeden sonra su iç bir gogsun bitmeden digerine emzirmeye geçme. Isırgan tohumu ve bal karıştırıp ye bunlar benim kendime hazırladigim notlar kuzum daha doğum yapmadım ama yapinca hepsini deneyip görcem hangisi en cok ise yarayacak bakalım insallah sana da yardımcı olabilmişimdir 🤗

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Galactago damla eczanelerde satılan arpa dan yapılan alkolsüz içecekler harika süt yapıyor bol su iç gaz yapıcı bakliyat yeme onun dışında ne yesen bol su iç süt olur

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kuşum ben gecen gun liste yapmıştım kendime
Hurma,incir,bulgur pilavi,kuru sogan,roka, tere,dereotu,bol su,boza, un çorbası, rezene,humana emziren anne çayı, bestlak damla,galactro damla,havuç,burçak bisküvi, tahin pekmez,hoşaflar, ceviz,fındik,badem. Stresten uzak dur vakit buldukça uyumaya calis her emzirmeden sonra su iç bir gogsun bitmeden digerine emzirmeye geçme. Isırgan tohumu ve bal karıştırıp ye bunlar benim kendime hazırladigim notlar kuzum daha doğum yapmadım ama yapinca hepsini deneyip görcem hangisi en cok ise yarayacak bakalım insallah sana da yardımcı olabilmişimdir 🤗
En önemlisi de sakin olmak, emzirirken sütün geleceğinden emin olmak 🤗🤗 olumsuz düşüncelerden sütüm yok fikrinden çok hızla uzaklaşmak sıcak duş almak yukarıdakiler zaten dahil 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar