Süt arttırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Süt arttırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,115 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt arttırma
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Canım sana bişey sorucam benim ilk hamilelik de goysumden su gibi bişey geliyordu suanda 30+6 haftalık hamileyim ama hiç farketmedim öyle şeyler şimdi de yesem böyle gıdalar doğuma kadar süt olur mu
Süt kanallarin calismaya başlamış kuzum iyi birşey bu ama sakın elleme sağma şimdiden tüketebilir hiç bişey olmaz bebeği de seni de besler sütte olur ama süt olması için en önemli şeyler stresten uzak durmak su tüketmek bol dinlenmek

Ecemmm

Kayıtlı Üye
rank
Canım sana bişey sorucam benim ilk hamilelik de goysumden su gibi bişey geliyordu suanda 30+6 haftalık hamileyim ama hiç farketmedim öyle şeyler şimdi de yesem böyle gıdalar doğuma kadar süt olur mu
Bu iyi birsey göğüslerin süt üretmeye başlamış canım ben de 5. Aydayken başlamıştı inşallah sütün bol olur

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Süt kanallarin calismaya başlamış kuzum iyi birşey bu ama sakın elleme sağma şimdiden tüketebilir hiç bişey olmaz bebeği de seni de besler sütte olur ama süt olması için en önemli şeyler stresten uzak durmak su tüketmek bol dinlenmek
Sağol canım 🙏💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu iyi birsey göğüslerin süt üretmeye başlamış canım ben de 5. Aydayken başlamıştı inşallah sütün bol olur
Allah razı olsun canim hepimiz in inşallah ❤️🙏🍀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun canim hepimiz in inşallah ❤️🙏🍀

Tüm sayfalar yüklendi.