Süt arttırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sha tarafından oluşturulan Süt arttırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,691 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Süt arttırma
Konbuyu başlatan Sha
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
O damla çok iyi bnde kullandım gerçekten süt yapıyor birde şöyle bir durum var sütünuzden kimseye bahsetmeyin nazar değiyor inanın
Bisey sormak istiyorum canım benim ilk bebekte kendiliğinden sıvı gelmişti 6aylik hamileyken bunda hiç bişey yok daha 35+2 haftalık hamileyim ama ne sıvı ne bişey canımsın çok haklısın sen benim gibi mi kullandın günde 3kere 20 damla mi çok teşekkür ederim en azından sen bilgilisin canım ben ilk kez aldım 💕🍀😘🙏🙏

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Bisey sormak istiyorum canım benim ilk bebekte kendiliğinden sıvı gelmişti 6aylik hamileyken bunda hiç bişey yok daha 35+2 haftalık hamileyim ama ne sıvı ne bişey canımsın çok haklısın sen benim gibi mi kullandın günde 3kere 20 damla mi çok teşekkür ederim en azından sen bilgilisin canım ben ilk kez aldım 💕🍀😘🙏🙏
Cnm bnm bn doğumdan hemen SONRA kullandım günde 4 kere 20 damla meyve suyuna yada suya damatip içiyodum 4 kere günde 80 damla kullanıyordum bnm de sıvı gelmiyordu doğumdan hemen sonra geldi cnm o damla gerçekten muhteşem ama çok çabuk bitiyor kuzum her gün 80 damla olunca 10 günde bitiyor hergun aynı saate kullan örnek kahvaltı dan sonra 20 damla öğle yemeğinden sonra 20 damla akşam ve uyuyunca kullan gerçekten muhteşem bsy 🤗😘

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sutum az ne yapabılırım çoğalması için
Galactago damla kullanıyorum gayet iyi getiriyor bestlak ta iyi fakat galactago hem bı tık daha uygun fiyat olarak hemde güzel suya damlatiyorsun 15 damla 3 kez kullanıyorum son zamanlarda bebeğim ishal gibiydi bıraktım ama tekrar başlayacağım etkisi var mı diye araştırıyorum

• Beğen
Tepkiler: Sha

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sutum az ne yapabılırım çoğalması için
Kısırlık bulgur la kendine bi çorba yap bide incir komposlusu yap mütiş süt getiriyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben bestlak damla aldım dün eczaneden 89 liraya 2tane 35+1 haftalık hamileyim eczacıya sordum şimdiden başla abla dedi günde 3,kere bir bardak su ya 20damla damlatiyorum dün aldım bakalım ne olucak anne nin yediklerinden süte geçen bebekte gaz yapan yiyecekler listesine baktım bulgur soğan var süt süt ürünleri karnıbahar vs o yüzden bu damlayı aldım inşallah işe yarar çünkü hiç goysumden sıvı vs gelmiyor bu aylarda gelir yaziyo internet te bende bişey yok
Süt artırıcı mıaldın damla canım

• Beğen
Tepkiler: Sha
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar