Süt Emzirme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepkoroglu42 tarafından oluşturulan Süt Emzirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 902 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt Emzirme
Konbuyu başlatan Zeynepkoroglu42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Yeni doğum yapanlar ya da tecrübeli anneler salı günü doğum yaptım bir gece hastane de yattım bugün 3.gunumuz yani yardım edin lütfen sol göğsüm yara olmuştu ama kremle vs ile geçti ama ucu çok şiş alamıyor bebek bide göğüs ucum çıkmıyor bebeğim emerken cingar çıkartıyor gelen giden bişey söylüyor ne yapmam lazım yardım edin Allah rızası için

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yeni doğum yapanlar ya da tecrübeli anneler salı günü doğum yaptım bir gece hastane de yattım bugün 3.gunumuz yani yardım edin lütfen sol göğsüm yara olmuştu ama kremle vs ile geçti ama ucu çok şiş alamıyor bebek bide göğüs ucum çıkmıyor bebeğim emerken cingar çıkartıyor gelen giden bişey söylüyor ne yapmam lazım yardım edin Allah rızası için
Kuzum zamanla geçicek hepsi benimde öyleydi eme eme geçmişti

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canim bende uç yok çok zor buluyor krize giriyor ememeyince moralim bozuluyor benim de
Kuzum silikon göğüs ucu var nasıl eczanede satılıyor onu al göğsüne tak emer öyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum silikon göğüs ucu var nasıl eczanede satılıyor onu al göğsüne tak emer öyle
Bak eczanede satılıyor dicektim kuzum pardon

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aldım onu da göğsüme oturmadı nasıl yapmalıyım
Göğüs ucunu kendin uyarmaya çalış elinle büyütmeye çalış kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aldım onu da göğsüme oturmadı nasıl yapmalıyım
Yada göğüs pompası ile emzirmeden önce biraz çek ki göğüs ucunu çıksın kuzum inşallah emer ya seni çok iyi anlıyorum emmedimi çok zor benim kızımda 2 aylık iken emmeyi reddetti bıraktı sonra hep mama verdik emmedimi çok zor oluyor

İnşallah emer canım benim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar