Süt geldi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeee tarafından oluşturulan Süt geldi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,160 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt geldi
Konbuyu başlatan Gamzeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35+2 deyim çok sıcak diye içime sütyen giymemistim de üstündeki tişört gri renkte şimdi fsrkettim sağ göğsümün denk geldiği yerde sarı küçük lekeler var. Sarı bı sıvı geliyor göğsümden sanırım bu kolostrum ama erken değil mi daha gelmesi ?

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35+2 deyim çok sıcak diye içime sütyen giymemistim de üstündeki tişört gri renkte şimdi fsrkettim sağ göğsümün denk geldiği yerde sarı küçük lekeler var. Sarı bı sıvı geliyor göğsümden sanırım bu kolostrum ama erken değil mi daha gelmesi ?
Yok canm erken değil süt bezlerinin çalışmaya başladığını gösterir sen müdahale etme sıkmaya çalışma

Deryacıkk

Kayıtlı Üye
rank
Erken değil canm ben ilk gebeliğimde 6.aydan başlamıştı iki göğsümdende sarı süt gelmeye gün içinde 3er kez iç çamaşırı degisiyordum okadar geliyordu😇 doktorumaa sorduğumda normal demişti hatta fazla geliyorsa sağ dondurucuya koy demişti

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
İyi o zaman ya tek ben değilsem :) teşekkürler kızlar
Kızlar benim sütüm çok geliyor dogum yapınca ama ilk oglum emmedi gögsümü baktık olmadı biberona koyuyorum anne sütümü yiyordu ama öylede olmazdı her dakika sonra aptamil verdim bir yaşına kadar ama çok yoruldum o zaman çok sütüm boşuna aktı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hayır canım erken değil ve normal kiminin 3 4 aylıkken gelmeye başlıyor. Bebiş gelmeden sütü hazır işte ☺️

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim sütüm çok geliyor dogum yapınca ama ilk oglum emmedi gögsümü baktık olmadı biberona koyuyorum anne sütümü yiyordu ama öylede olmazdı her dakika sonra aptamil verdim bir yaşına kadar ama çok yoruldum o zaman çok sütüm boşuna aktı
Canım delikli göğüs uçlari var biberon başı gibi onları denedin mi hiç
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

15 haftalık gebeyim bendede şimdiden geliyor süt
Süt değilde hafif Sarı bı sıvı geliyordur o sıvı sut bezlerini mi uyariyormus galiba Dr sen sakın sıkma müdahale etme demişti zararı olmaz demişti

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Yok onu deneme annesi o zamana aşırı ağlar bu da bebekte sinire neden olur dediğimi dene emmezse bir süre sonra kendi emmek ister

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar