Süt gelmemesi öneri lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Burcu34 tarafından oluşturulan Süt gelmemesi öneri lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,141 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt gelmemesi öneri lütfen
Konbuyu başlatan Burcu34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2prenses annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba bu salı sbah sezeryan dogum yaptım 3 gün oldu ama hala sütüm yok emzirmeye çalışıyorum bebegim alıyo emmeye çalışıyor ama bşy gelmeyince bırakıyor memem boş hissediyorum çok yumuşak dolu gbi degil hiç neyapmalıyım önerilerinizi bekliyorum
Stres yapma canım sütün gelir dolar taşar bile. Bebeğini sık emzirneye çalış. Dinlenme uyku bol su pekmez tahin helvası pişmiş soğan bulgur pilavı bunlar denediklerimin içinde en faydalı olanları

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba bu salı sbah sezeryan dogum yaptım 3 gün oldu ama hala sütüm yok emzirmeye çalışıyorum bebegim alıyo emmeye çalışıyor ama bşy gelmeyince bırakıyor memem boş hissediyorum çok yumuşak dolu gbi degil hiç neyapmalıyım önerilerinizi bekliyorum
Süt üretimini arttıracak belirli yiyecekler yoktur ancak süt üretimini arttırmaya yardımcı olacak şeyler vardır bebeğinizin nasıl yediği sizin ne yediğinize bağlıdır süt üretimini arttırmanın en iyi yolu sık emzirmek bol miktarda sıvı tüketmek yeterli kaloriyi almak ve dinlenmektir

B

Brm

Guest
Duş al çok iyi gelir su en çok süt yapan şey incir hurma da yemeyi ihmal etme

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba cnm rabbim bagislasin.. cnm zamanla sütun gelir daha yeni kiminin geç geliyormuş sütü.. sen stres yapma bol su tüket.. kuru incir ,kuru dut, ve hurma süt yapar.. aynı zamanda beslenmenede dikkat et bebeğini emzirmeye çalış emdikçe sütun gelir ☺️

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Canim bebeginle sureklinten temesindabulun sicak dus al gelmesede emzir mama veriyosanda siringa ile ver biberona alismasin. Emzirme pozisyonuna al gogsune yasla siringayla oyle besle . Galactago sut arttirici damla al eczaneden gunde bir kere bir bardak suya 14 damla. Aktardan rezene al tanelinrezene de verirler . Gunde 3-4 bardak ic bol su bol uyku dinlenme . Allahin izniyle gelcektir sutun . Sutum yok diye dusunme sakin

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Genelde şekerli yemelisin bol su stres yapma birde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde en büyük korkum anne sütü icirmeyi çok istiyorum mana işi istemiyom hep dua ediyom kızım anne sütü içsin diye

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bu salı sbah sezeryan dogum yaptım 3 gün oldu ama hala sütüm yok emzirmeye çalışıyorum bebegim alıyo emmeye çalışıyor ama bşy gelmeyince bırakıyor memem boş hissediyorum çok yumuşak dolu gbi degil hiç neyapmalıyım önerilerinizi bekliyo

Canım öncelikle hayirli olsun bebise sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etmiş rabbim darısı tüm hamişlere. Ilık duş al ve sırt üst kol hizasına doğru tarif edememiste olabilirim. İki dirsekle masaj yaptir. Süt gelmesi masajı olarak geçiyor canım. internete de bak tam tarif ettiği yere yaptır. Bool bool su iç. Şekerli şeylerle süt olmuyor su süt yapıyor doktorum boşuna kendini şeker komasına sokma demişti 😀. Vee boolca dinlenmeye bak süt olması için dinlenmende çok önemli. Göğüs sağım pompası aldıysan bebeğin seni emmesede süt gelmediği için. Sen sürekli sağ sütun miktarı artsinki bebekte rahat etsin. İnş faydalı olur.

Tüm sayfalar yüklendi.