Süt gelmemesi öneri lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Burcu34 tarafından oluşturulan Süt gelmemesi öneri lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,163 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt gelmemesi öneri lütfen
Konbuyu başlatan Burcu34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2prenses annesi

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle hayirli olsun bebise sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etmiş rabbim darısı tüm hamişlere. Ilık duş al ve sırt üst kol hizasına doğru tarif edememiste olabilirim. İki dirsekle masaj yaptir. Süt gelmesi masajı olarak geçiyor canım. internete de bak tam tarif ettiği yere yaptır. Bool bool su iç. Şekerli şeylerle süt olmuyor su süt yapıyor doktorum boşuna kendini şeker komasına sokma demişti 😀. Vee boolca dinlenmeye bak süt olması için dinlenmende çok önemli. Göğüs sağım pompası aldıysan bebeğin seni emmesede süt gelmediği için. Sen sürekli sağ sütun miktarı artsinki bebekte rahat etsin. İnş faydalı olur.
Çok saol cnm

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bu salı sbah sezeryan dogum yaptım 3 gün oldu ama hala sütüm yok emzirmeye çalışıyorum bebegim alıyo emmeye çalışıyor ama bşy gelmeyince bırakıyor memem boş hissediyorum çok yumuşak dolu gbi degil hiç neyapmalıyım önerilerinizi bekliyorum
Doğum yaptığın ebeler bişey dedimi danışsan iyi olur. İnşallah gelir sütün mamamı veriyorsun şimdi

2prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bu salı sbah sezeryan dogum yaptım 3 gün oldu ama hala sütüm yok emzirmeye çalışıyorum bebegim alıyo emmeye çalışıyor ama bşy gelmeyince bırakıyor memem boş hissediyorum çok yumuşak dolu gbi degil hiç neyapmalıyım önerilerinizi bekliyorum
Canm hemen gelmez anne sütü 3gn tda 4gn snra gelir emmiordur bebek sen hep vermeye çalış 5gn içinde göğüslerin dolgunlasir zatn bebek lerin midesi kiraz şeklinde hemn doyarlar

Tüm sayfalar yüklendi.