Süt gibi kusma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgiyavuzd tarafından oluşturulan Süt gibi kusma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 946 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt gibi kusma
Konbuyu başlatan Sevgiyavuzd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgiyavuzd

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün kızım hep kusuyor ama çoğu süt gibi geri geliyor sanki. Normalde kesik lor gibi gelirdi. Normal mi? Yoksa üşütme falan mıdır? 🥺

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün kızım hep kusuyor ama çoğu süt gibi geri geliyor sanki. Normalde kesik lor gibi gelirdi. Normal mi? Yoksa üşütme falan mıdır? 🥺
Mide kapakçıları daha oluşmadığı için fazla sütü kusabiliyor emzirdikten sonra hemen yatırma gazini çıkarır gibi 10-15 dk dik tut reflü yatağı al kuzum çok fazla olursa reflü olabilir çocuk doktoruna gösterirsin ama ek gıda başlayana kadar devam ediyorms

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Mide kapakçıları daha oluşmadığı için fazla sütü kusabiliyor emzirdikten sonra hemen yatırma gazini çıkarır gibi 10-15 dk dik tut reflü yatağı al kuzum çok fazla olursa reflü olabilir çocuk doktoruna gösterirsin ama ek gıda başlayana kadar devam ediyorms
Emzirdikten sonra 5 dakika falan tutuyorum omzumda gazını çıkarmaya çalışıyorum bazen çıkardığım halde öyle ya

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Sıkma canını hiç, benim bu 20 aylık olan oğlum sürekli kusardi doktor fazlasını çıkarıyor demişti ama dikkat et reflü yatakları var onlardan alabilirsin çünkü reflü olabilir ama o da geçici çünkü mide kasları tam gelişmiyor fazla gelen ne varsa hop geri yolluyorlar zamanla düzelecek 🤗🤗🥰🥰🧿🧿🧿

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Sıkma canını hiç, benim bu 20 aylık olan oğlum sürekli kusardi doktor fazlasını çıkarıyor demişti ama dikkat et reflü yatakları var onlardan alabilirsin çünkü reflü olabilir ama o da geçici çünkü mide kasları tam gelişmiyor fazla gelen ne varsa hop geri yolluyorlar zamanla düzelecek 🤗🤗🥰🥰🧿🧿🧿
Ay inşallah ya teşekkür ederim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yatırınca kusuyor mu kızın
Evet en çok öyle

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
O zaman huzursuzluğu bu yüzden bende yattığı gibi niye kalkıyor diye düşünüyordum
Canım reflü yastıkları var bebek İçin kesinlikle kullanmalısın İnternetten bak yastık farklı bir şey Bir de doktora götürüp zor bebişini İlaç verecek bebeğine reflüsü olduğu için benim bebeğim iki aylık son bir haftadır bunu yaşıyoruz iki defa hastaneye götürdüm çok şükür kendimizi şu an topladık

Tüm sayfalar yüklendi.