Süt hakkinda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gülperi tarafından oluşturulan Süt hakkinda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,179 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt hakkinda
Konbuyu başlatan Gülperi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle geçmiş olsun canım rabbim sabır versin. Mama olarak googly var uygun fiyatlı benim oğlum Aptamil kullanmamisti bir sürü ama denedim içmedi. En uygun mamayı yemişti 5 TL alıyordum. Şimdi fiyatı ne kadar bilmiyorum birde arı marka var oda uygun fiyatlı bebeklerde iyi geliyor. Eğer onlarda uyymazsa un kavurup sütle Mama yapıp kaşık maması olarak verebilirsin canım
Süt direk verme bebek sindirimez karnı agrir sürekli ağlar ağır gelir. Yarı süt yarı su olarak verirsen sorun yasamazsin. Ama un kavurup sütle ama yaparsan kiloda aldırır hem evde olan şeyler zaten zorlanmamista olursun

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 4 aylik kizm.var sütüm olmadığı için emmeyi bıraktı eşim ceza evinde mama alacak durumum yok süt versem sorun olurmu acaba bna bu konuda bilgi verin lütfen napacagimi bilmiyorum Mama.alamiyorum maddi durumum yetismiyo
Kuzum 4 aylık bebeğe süt vermek bağırsak düzeni bozmak hastalıklara dah sık yakalanmasına neden olur cezaevi yönetime bildir aile ve sosyal politikalar bakanlığına iletişime geçip yardım çıkarırlar

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 4 aylik kizm.var sütüm olmadığı için emmeyi bıraktı eşim ceza evinde mama alacak durumum yok süt versem sorun olurmu acaba bna bu konuda bilgi verin lütfen napacagimi bilmiyorum Mama.alamiyorum maddi durumum yetismiyo
Canim ya rabim yardimciniz olsun cok uzuldum rabik o bebeyin ruzisini yetirsin Aminn doktora daniwamiyormusun?

M

Meltem...

Guest
Öncelikle rabbim yardımcınız olsun kaymakamlıga basvur devlet yardımı almak senin hakkın cocugunun mamasını bezini ve diğer ihtiyaçlarını karşılıyor diye biliyorum bulundugum mahallede böyle destek alan aileler var

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Gittim cnm vermiyolar sigortalı olduğumuz icin
Öncelikle rabbim yardımcınız olsun kaymakamlıga basvur devlet yardımı almak senin hakkın cocugunun mamasını bezini ve diğer ihtiyaçlarını karşılıyor diye biliyorum bulundugum mahallede böyle destek alan aileler var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak grupta biri 4 paket mamam var ihtiyaci olana vermek istiyorum diyordu ona yaz istersen
Görmedim cnm bakim adı neydi acaba

Bak grupta biri 4 paket mamam var ihtiyaci olana vermek istiyorum diyordu ona yaz istersen
Canım pirinç unu ile mama hazırlayabilirsin evde kendin
Yaptım cnm hatta sütle yaparım icmiyo malaesef

Kuzum 4 aylık bebeğe süt vermek bağırsak düzeni bozmak hastalıklara dah sık yakalanmasına neden olur cezaevi yönetime bildir aile ve sosyal politikalar bakanlığına iletişime geçip yardım çıkarırlar
Öyle denim cnm yoksa cnm her tarafta gittim eşim sigortalı olduğundan yardım olmaz diyolar

Öyle denim cnm yoksa cnm her tarafta gittim eşim sigortalı olduğundan yardım olmaz diyolar
Canim ya rabim yardimciniz olsun cok uzuldum rabik o bebeyin ruzisini yetirsin Aminn doktora daniwamiyormusun?
Yok cnm sağlı ocagina Dirican bı nedicek bakalim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar