Süt korur mu ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelif26 tarafından oluşturulan Süt korur mu ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,381 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt korur mu ?
Konbuyu başlatan Elifelif26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim
Kızlar sezeryan dogum yaptım 2 ay olucak 10 gün sonra hala adet olmadım geçenlerde 1.2 kere afedersiniz akıntıyla böyle kahveye dönük geldi bidaha yok ama kahvede değildi tam süt korur diyorlar gelmiyorsa öyle mi ?
Benim ilk oglumda 2 ay emzirdim. Hiç korunmadım 4 ay gebe kalmadım. Sonra kaldım ama bilmedim gebeyim sandım yine gebe kalmayacam çünki adet olmuşdum. Fakat gebeymişim başım agrıyordu bi kaç ilaç içdim ve düşük oldugini gordum henuz kan parçasıydı

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryan dogum yaptım 2 ay olucak 10 gün sonra hala adet olmadım geçenlerde 1.2 kere afedersiniz akıntıyla böyle kahveye dönük geldi bidaha yok ama kahvede değildi tam süt korur diyorlar gelmiyorsa öyle mi ?
Süt korumuyor bizde geri çekilme ile korunuyorduk ama şuan ikinciye hamileyim kızım 1.buçuk yaşında doğumuma da az kaldı bi görün doktora bence

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Yok öyle süt korur diye birşey tedbirini al yinede sen 🤭bende sezeryan oldum oğlum 6 aylık geçen hafta oldum kişiden kişiye değişir ama bu daha erken olanda var 1 yıl hiç olmayanda stres yapma

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Süt koruyor dedikleri adet olmazsan eğer canım. Adet olmayınca hamile de kalmıyorsun hâliyle ama ara ara da olsa kanaman oluyorsa dikkat et olmaz derken tekrar hamile kalabilirsin

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım onlar laf öyle birşey yok kırkının içinde bile hamile kalan çok var duyduğum sakın inanma

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Yok öyle süt korur diye birşey tedbirini al yinede sen 🤭bende sezeryan oldum oğlum 6 aylık geçen hafta oldum kişiden kişiye değişir ama bu daha erken olanda var 1 yıl hiç olmayanda stres yapma
Aynen öyleymiş korktum Bende sağlık ocağındaki hemşireye sordum kadın dogumcuyla gorus dedi ama gerek yok sanırım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyleymiş korktum Bende sağlık ocağındaki hemşireye sordum kadın dogumcuyla gorus dedi ama gerek yok sanırım
Eşim alıyor tedbiri artık napalim 🤭🤭😄

P

Prensesimin annesi

Guest
Arkadaşım var doğum yapalı 6 ay olucak süt korur diye eşi afedersiniz içine geliyormuş hep hamile kalmadım dedi ya bizde öyle bir durum yokta eşim korunur genelde ama doğumdan sonra adet olma süresi uzayabiliyormus bi arkadaşım 1 sene sonra oldu normalmi bunlar yani
Normal bnce süt koruması var bu kişiden kişiye değişir. Bni bı yıl korudu süt ondna sonra adet oldum bnm ailemde sadece bn ve ablam oyle bni sadece bı yıl koruudu ablam emzirdigi sürece adet görmez yalan degil yani

Canım ben de sezeryan doğum yapalı 5 ay oldu lohusaligimdan sonra daha geçen adet oldum bende senin gibi arada akıntı gibi oldu ama devamı gelmemişti daha yeni oldum sütün koruması pek güvenilir değil canım sen yine de korun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar