Süt

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Süt başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,144 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcınız olsun cnm. Bu sütçü ler de varya ne bilem. Burdan 4 Lira 75 krş a alıyorlar kilosunu şehirde 40 a satiyorlae
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir gün inek korkumu yenip inek beslersem gelin benden alın ben size 25 satarım. İlk alışınız bedava sonra parayla. Ayağınız alışsın 🤣🤣🤣
Sagol canımsın ekmek fırında 3lira ben Antalya da yaşarken küçüktüm sütçü mahalleye gelirdi caminin çeşmesi disaridaydi su doldururdu süt ficisina karistirirdi aklım da o kaldı şimdiki sutcunun sütü güzel ama hile yapiyormu bilinmez hayatım

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcınız olsun cnm. Bu sütçü ler de varya ne bilem. Burdan 4 Lira 75 krş a alıyorlar kilosunu şehirde 40 a satiyorlae

Bir gün inek korkumu yenip inek beslersem gelin benden alın ben size 25 satarım. İlk alışınız bedava sonra parayla. Ayağınız alışsın 🤣🤣🤣
Sagol canım almıs kadar oldum valla hayat zor herseye zam gelir de sute gelmez mi hıc 😏😏😄

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Sagol canımsın ekmek fırında 3lira ben Antalya da yaşarken küçüktüm sütçü mahalleye gelirdi caminin çeşmesi disaridaydi su doldururdu süt ficisina karistirirdi aklım da o kaldı şimdiki sutcunun sütü güzel ama hile yapiyormu bilinmez hayatım
Ayn cnm Allah bilir. Ama ben sütçü den almıyorum komşumun ineği var ben ondan alıyorum direk. Yani Bi hile falan olmaz bizde. Sağıp anında veriyor

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ben evde mayalıyorum 5 kilo süt alıp evde mayalıyorum 10 gün yetiyor. 20 liraya alıyordum 5 kiloyu şimdi 25 olmuş. Varya inekten korkmasam inek alır beslerdim müsait yerim var zaten inek için ama ineklerden korkarım o sorun işte 🤣
VLlahi inek sahipleri satıyor kız inekleri yemleri çok pahalı oldu diye bizm burda kilodur 7 olmuş ineğin sütü koyunun da 13 TL sütlaç a hasret kkdik kolay da bulamıyoruz sütü

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
VLlahi inek sahipleri satıyor kız inekleri yemleri çok pahalı oldu diye bizm burda kilodur 7 olmuş ineğin sütü koyunun da 13 TL sütlaç a hasret kkdik kolay da bulamıyoruz sütü
Valla anladığım kadarıyla sadece bizim burda ucuz süt gerçi pahalandı 25 oldu ama size göre ıcız

Kız geçen eşim sütlaç istiyo benden. Ne sütlacı dedim süt olmuş 25 lira bırak sütlacı mütlacı dedim 🤣🤣 bugün yaşpasta istedi. Yaptım napim. Hatta ysptım diye sofrayı o kurdu bugün güya yardımcı oluyor 🤣 istekleri bitmek bilmiyor kz hamile olan ben miyim o mu bilmiyorum ben onun kadar aşermedim bişeye 🤣🤣🤣

Son düzenleme:

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Burda 40 lira olmus 5 kilo sut canım 30 a alıyorduk
Bizimde 5 kg 35ti iki haftadır 45 lira oldu🤭😂😂😂

Valla anladığım kadarıyla sadece bizim burda ucuz süt gerçi pahalandı 25 oldu ama size göre ıcız

Kız geçen eşim sütlaç istiyo benden. Ne sütlacı dedim süt olmuş 25 lira bırak sütlacı mütlacı dedim 🤣🤣 bugün yaşpasta istedi. Yaptım napim. Hatta ysptım diye sofrayı o kurdu bugün güya yardımcı oluyor 🤣 istekleri bitmek bilmiyor kz hamile olan ben miyim o mu bilmiyorum ben onun kadar aşermedim bişeye 🤣🤣🤣
Sizin orda ucuz süt yarın yap adama sütlaç 😅😅

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank

Bizimde 5 kg 35ti iki haftadır 45 lira oldu🤭😂😂😂

Sizin orda ucuz süt yarın yap adama sütlaç 😅😅
Aboov çok pahaliymis anamm doktorlarda diyor bol bol kalsiyum süt urnleri ile beslenin.🤭🥰 Alınacak gbi dgil ki

Tüm sayfalar yüklendi.