Süt

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Süt başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,659 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Süt
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
4 gündür sütüm yok denecek kadar az aslında çok bi sütüm yoktu mamada veriyorum ama çok azaldi 4 gündür stres falanda yapmadim neden acaba nasil çoğalır
Bebeğini sık sık emzir ve sütüm ypk deme nerden anladın olmadığını peki kendi elinle sağıp mı baktın yada sağma makinesi şle mş baktın canım eper bebeğin emerken ağlamıyor şse ve yutkunma sesi geliyor ise sütün vardır. Hiç bir ley sağma makinesi de dahşl bebek kadat güçlü ve koordine bir şekilde süt çekemez sen böyle olumsux düşünme

Fmerve

Kayıtlı Üye
rank
4 gündür sütüm yok denecek kadar az aslında çok bi sütüm yoktu mamada veriyorum ama çok azaldi 4 gündür stres falanda yapmadim neden acaba nasil çoğalır
Bebeğini emzirme sürene dikkat et au içmelisin onun dışında kurutulmuş dut al bir kaç kaynar getir cezvede suyun içinde oda süt yapar hurmada yapar meyve suyu komposto sık sık ye

Tüm sayfalar yüklendi.