Süt

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Süt başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,657 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Süt
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğini sık sık emzir ve sütüm ypk deme nerden anladın olmadığını peki kendi elinle sağıp mı baktın yada sağma makinesi şle mş baktın canım eper bebeğin emerken ağlamıyor şse ve yutkunma sesi geliyor ise sütün vardır. Hiç bir ley sağma makinesi de dahşl bebek kadat güçlü ve koordine bir şekilde süt çekemez sen böyle olumsux düşünme
Sağma makinasıyla sağdım 25 ml çıktı iki göğüsten cnim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde iki gündür öyle kuzum ya kendini çok yorma oda etkiler bol bol dinlemeye bak
Aslında yormuyirum ams INSAAALAH düzelir
Benimde iki gündür öyle kuzum ya kendini çok yorma oda etkiler bol bol dinlemeye bak

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sağma makinasıyla sağdım 25 ml çıktı iki göğüsten cnim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında yormuyirum ams INSAAALAH düzelir
İşte onu diyorum canım sağma makinesine aldnma bal saba vir tavsiye gögüsünğ sağ baktın daha süt gelmiyor bebeğin ağzına ver sağdığın göğüsnü eğer yutkunma refleksi gerçekleşirde bilki hals sütün var zaten süt gelmezse ağlar ona rağmen yoksa mama takviyesini arttır

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
İşte onu diyorum canım sağma makinesine aldnma bal saba vir tavsiye gögüsünğ sağ baktın daha süt gelmiyor bebeğin ağzına ver sağdığın göğüsnü eğer yutkunma refleksi gerçekleşirde bilki hals sütün var zaten süt gelmezse ağlar ona rağmen yoksa mama takviyesini arttır
Canim.bide beni uyanikken tutmuyor Uykudayken tutuyor neden acaba

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Evet ama canim hep öyleydi
Yanlış yapmışsın bende ilk kizima biberonla verdim beni bıraktı biberon istedi bende uzun süre mücadele ettim biberon kestim göğsümu verdim ama naparsam yapayım almadı bebek ağlamaktan mahvoldu bende biberon verdim yine zaten ondan sonra bıraktı beni

Tüm sayfalar yüklendi.