Sütlü misafir tatlısı onerirmisiniz

• Konbuyu başlatan Shshs
  • Toplam 97 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan Sütlü misafir tatlısı onerirmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,705 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütlü misafir tatlısı onerirmisiniz
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım yaa hakkını helal et kız valla bilemedim öyle canının cekicegini yarin yap ye biraz yada hazır al
Bende çok seviyorum en çok sevdiğim tatlı
Yok canım helal olsun ne olmuş yani..Benimdee en sevdiğim tatlı zaten aklıma bir bu birde fırın sütlaç geldi... valla Alacam ben kesin aşırı derecede canım çekti bak 🤣

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok canım helal olsun ne olmuş yani..Benimdee en sevdiğim tatlı zaten aklıma bir bu birde fırın sütlaç geldi... valla Alacam ben kesin aşırı derecede canım çekti bak 🤣
Al al kuzum canın ne istiyor ise onu ye afiyet bal şeker olsun

rank
Al al kuzum canın ne istiyor ise onu ye afiyet bal şeker olsun
Aynen canım valla eşim ne istediysem aldı bugün markette kocaman erik gördüm kilosu 100 TL bende para bitti eşimi aradım dedi yeşil yeşil bana bakıyor canım çekti aldım yarım kilo o kadar seviyorum kiii

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen canım valla eşim ne istediysem aldı bugün markette kocaman erik gördüm kilosu 100 TL bende para bitti eşimi aradım dedi yeşil yeşil bana bakıyor canım çekti aldım yarım kilo o kadar seviyorum kiii
Yaaa Allah razı olsun eşinden alsın kuzum tabi ki
Maşallah ne pahalı.ya

rank
Yaaa Allah razı olsun eşinden alsın kuzum tabi ki
Maşallah ne pahalı.ya
Yok aslında market birazz sosyetik ya o yüzden herşey pahalı pazarda eşim bayramdan önce aldı kilosu 80 pazartesi yine var Pazar burda bence biraz düşmüş kilosu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hemde nasıl gamzem o kadar çok yani 🥰🥰🥰🤭🤭
Bende ya aşırı derecede seviyorum normalde asla tatlı yemem ama trilece ve eklere hayır diyemem

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Yok aslında market birazz sosyetik ya o yüzden herşey pahalı pazarda eşim bayramdan önce aldı kilosu 80 pazartesi yine var Pazar burda bence biraz düşmüş kilosu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ya aşırı derecede seviyorum normalde asla tatlı yemem ama trilece ve eklere hayır diyemem
Kesinlikle.kuzum benim diğerlerini bende sevmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar