Sorum var Sütten kesiyorum yardım lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rızganarafınannesi tarafından oluşturulan Sütten kesiyorum yardım lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,338 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütten kesiyorum yardım lütfen
Konbuyu başlatan Rızganarafınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rızganarafınannesi

Rızganarafınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben ikinci gebeligim oldugunu soylemistim oglum daha cok kücük ama ishal oldu hastalandi 11 aylik hamile oldugum için sütümden olabilecegimi soylediler sütten kesmeye karar verdim dünden beridir bi şekilde idare ediyorum ama göğsüm okadar şiştiki dokunamiyorum taşlar var sanki içinde rahatlamak için sagdım soguk suyla yikadim süt çekilsin diye ama sağdigim için daha cok dolar biliyorum ne yapmaliyimm sizce😪

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben ikinci gebeligim oldugunu soylemistim oglum daha cok kücük ama ishal oldu hastalandi 11 aylik hamile oldugum için sütümden olabilecegimi soylediler sütten kesmeye karar verdim dünden beridir bi şekilde idare ediyorum ama göğsüm okadar şiştiki dokunamiyorum taşlar var sanki içinde rahatlamak için sagdım soguk suyla yikadim süt çekilsin diye ama sağdigim için daha cok dolar biliyorum ne yapmaliyimm sizce😪
Kuzum ben iki sene emzirmistim .. doktor kontrolündeyken hem gebe hem emzikli birine denkgelmistim doktor emzirmesi den yanaydı bence doktoruna danismalisin belki sütten değildir boşu boşuna kesmemis olursun yazık emsin daha

Rızganarafınannesi

Kayıtlı Üye
rank
O bends oluştu inşallah yapabilirim ama unuttum ya küçük bebek
İnan ben bile unuttum nerdeyse😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ben iki sene emzirmistim .. doktor kontrolündeyken hem gebe hem emzikli birine denkgelmistim doktor emzirmesi den yanaydı bence doktoruna danismalisin belki sütten değildir boşu boşuna kesmemis olursun yazık emsin daha
Okadar söyledimki büyüklerime kestirmek istemiyorum diye kemiklere zarar verir cocuk gelismez 3. Ay bitince ishal olur ateşlenir dediler öylede oldu oyle olunca bende inandım kestim sutten maalesef bana kalsa dogurana kadar emzirirdim cok istiyodum en azindan ikisini birdende emizirirdim ama iş işten geçti malesef😪

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım sana doğru söylemiş ler bende ikinci kızım a hamile kaldığım zaman daha ilk kızım emiyor du onu o gün kesmiştim süten 15 aylık di oğluma hamile kaldığım da da küçük kızım 13 aylık di doktor a sordum eğer kızın ishal falan olursa kes dedi ama dokunma di 3 aya kadar emzirdim ememn çocuğunun İshal olması iyi değil iki üç gün dişini sık canım geçer bende çok çektim çünkü

Rızganarafınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım sana doğru söylemiş ler bende ikinci kızım a hamile kaldığım zaman daha ilk kızım emiyor du onu o gün kesmiştim süten 15 aylık di oğluma hamile kaldığım da da küçük kızım 13 aylık di doktor a sordum eğer kızın ishal falan olursa kes dedi ama dokunma di 3 aya kadar emzirdim ememn çocuğunun İshal olması iyi değil iki üç gün dişini sık canım geçer bende çok çektim
Öyle valla çok zor bende oğlum icin endişelendim ishal olunca kestim hemen😘

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende kısımı sütten keserken aynı oldu tek çarem sütü tam değilde rahatlayacağım derecede elimle sağmak oldu zaten sonradan kendisi düzeldi

C

Ceylankaraca

Guest
Canım bende daha yeni kestim 3 4 gün içinde geçti dıştan masaj yap hafif hafif

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben ikinci gebeligim oldugunu soylemistim oglum daha cok kücük ama ishal oldu hastalandi 11 aylik hamile oldugum için sütümden olabilecegimi soylediler sütten kesmeye karar verdim dünden beridir bi şekilde idare ediyorum ama göğsüm okadar şiştiki dokunamiyorum taşlar var sanki içinde rahatlamak için sagdım soguk suyla yikadim süt çekilsin diye ama sağdigim için daha cok dolar biliyorum ne yapmaliyimm siz
Allah yardımcın olsun inşallah 🤲 ama bence en azından sağlık ocağı doktoruna sor hani gebeyken sütü sağmak emzirmek ne kadar doğru bilemiyorum ama inşallah oğlun iyileşir ve sütü kolayca bırakır dahada çok ufak yerim onu ben yaa minnak paşa 🥰🥰 bence doktora sor bir çözüm üretir illaki en azından sağmak mı lazım bekletmek mi lazım onu der 🤗🤗

Rızganarafınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet oğluşuma çok üzülüyorum teyzesi çok bağımlısıydı 😪😓
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neden sütünü sagiyorsun sütten kesmek için onu anlamadın herkeste aynı fikir var ztn 3 gün verme süt kndisi çekiliyor bkav gün göğüs ağrısı yapar okdr
Ağrı yapıyi canım dayanilmaz bi agri bide o gelen süt damarları tikayabiliyomuş azar azar sagmak gerekirmiş kitle oluşuyo göğüste sonra benim diger göğsümde oluştu zaten buda oyle olmasin diye

Tüm sayfalar yüklendi.