Sorum var Sütten kesiyorum yardım lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rızganarafınannesi tarafından oluşturulan Sütten kesiyorum yardım lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,341 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütten kesiyorum yardım lütfen
Konbuyu başlatan Rızganarafınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rızganarafınannesi

Rızganarafınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben ikinci gebeligim oldugunu soylemistim oglum daha cok kücük ama ishal oldu hastalandi 11 aylik hamile oldugum için sütümden olabilecegimi soylediler sütten kesmeye karar verdim dünden beridir bi şekilde idare ediyorum ama göğsüm okadar şiştiki dokunamiyorum taşlar var sanki içinde rahatlamak için sagdım soguk suyla yikadim süt çekilsin diye ama sağdigim için daha cok dolar biliyorum ne yapmaliyimm sizce😪

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Ben oğlumda işte ilk kesildi sütüm geldi emeyimce iki defa boşalttım iki mememi sonra bir kaç saat yemedim bir daha gelmedi yavaş yavaş gitti o şekilde dolmadı çok şükür 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yemek yediysen veya bisiler istiysende gelir hemen gelir sütten kesmek ayrı dert ya bunyeden bunyeyede var ama inanıyorum buna
Aktardan sabır taşı diye bi taş var onu ez az sulandır gögüs uçlarına sür onun kokusuna ve eşkiligine emmiyor ven öyle kesmiştim

Evet oğluşuma çok üzülüyorum teyzesi çok bağımlısıydı 😪😓

Ağrı yapıyi canım dayanilmaz bi agri bide o gelen süt damarları tikayabiliyomuş azar azar sagmak gerekirmiş kitle oluşuyo göğüste sonra benim diger göğsümde oluştu zaten buda oyle olmasin diye
Parol içe bilirsin

Rızganarafınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Blmiom kızımı 2 yasinda actim 3 günde alıştı

Hatırladığım kadarıyla sadce ağrısını alsin die az öle sagmıştım bosaltmadim yani snra bir sorun yaşamadım
Bende öyle yaptım sütüm azaldı ama bebiş halâ istiyo çok israrci olmasada unutsa keşke artık 5 gün oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar