Sutum gelmedi acil yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nihalserap tarafından oluşturulan Sutum gelmedi acil yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 984 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sutum gelmedi acil yardim
Konbuyu başlatan Nihalserap
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Nihalserap

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 23.06(dun) sezeryan doğum yaptım ama hala sütümyok kızımda doğal olarak ememiyor. Dr çay ilaç vermiş bugün başladım ama kısa sürede etkili yol bilen varsa yardımcı olabilir mi

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sıcak dus al canım kanallar acilsin humra ye bol su rezene cayi bide emzırmeye calıs sureklı cekmedıkce gelmez sut sagabılıyorsan az bırsey sag
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gozunuz aydın bu arada Allah analı babalı buyutsun 🥰

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 23.06(dun) sezeryan doğum yaptım ama hala sütümyok kızımda doğal olarak ememiyor. Dr çay ilaç vermiş bugün başladım ama kısa sürede etkili yol bilen varsa yardımcı olabilir mi
Gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün ılık duş ve masaj iyi geliyor manuel pompa varsa biraz sagın bebişinde emmesi lazım memeden uzaklasmasın deneyin sürekli rezene anason cayları iyi geliyor bolbol sıvı tüketin inş en kısa zamanda gelir doyurursunuz bebişinizi

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun öncelikle ❤️ zaman buldukça bebeğe memeyi aldırmaya çalışın sagmakta faydalı olacaktır. Ayrıca göğüs ucuna barmaklarinizla hafifçe masaj yapın uyarılmasi gerekiyor. Sonrasında süt inecektir. Sezeryanda bazen geç gelebiliyor

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Ilık dus alın, bol su ve sürekli emzirmeye çalışın sakın stres yapmayın daha yeni doğum yaptınız çok normal hemen gelmez süt ayrıca ne kadar çok uyuyup dinlenirseniz sütünüz de olur uyku çok önemli

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar