Sütün yetip yetmediği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Sütün yetip yetmediği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 754 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütün yetip yetmediği
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim hep beni emmek istiyor acaba doymuyor mu sütümün yetip yetmediği nasıl anlarım ilk doğduğu gün 8 kez kaka yaptı sık sık emziriyorum
Bence bezini kirletiyorsa doyuyodur doktorlar diyor ki bazen bebek anneye temas etmek için bile emmek istermiş belkide ondan çok istiyor 🤗🤗 Maşallah kuzuya Rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin inşallah 🙏🥰

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Sadece karon doyurmak için emmiyorlar kaka yapmak için emer sancısı varsa emer temas arıyorsa emer eğer çiş ve kaka görüyorsan doyuyordur canım
Teşekkürler canım çok rahatladım bu mesajına 💕💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence bezini kirletiyorsa doyuyodur doktorlar diyor ki bazen bebek anneye temas etmek için bile emmek istermiş belkide ondan çok istiyor 🤗🤗 Maşallah kuzuya Rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin inşallah 🙏🥰
Evet çünkü aç zannedip kucağıma aldım emmesi ama sustu hemen uyudu öyle kucağımda şuan bile kucağımda uyuyor fıstıkim😍👶

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler canım çok rahatladım bu mesajına 💕💕

Evet çünkü aç zannedip kucağıma aldım emmesi ama sustu hemen uyudu öyle kucağımda şuan bile kucağımda uyuyor fıstıkim😍👶
Yerim onu napsin annesi kokuna tenine ihtiyaç duyuyor off ya nasıl güzel bişey kucağında uyuması di mi sana olan büyük sevgisi nasıl güzel maşallah kuzuma 🥰🥰🧿🧿

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim hep beni emmek istiyor acaba doymuyor mu sütümün yetip yetmediği nasıl anlarım ilk doğduğu gün 8 kez kaka yaptı sık sık emziriyorum
Yenidoqanda zaten emme refleksi çok fazla .. sürekli emzir hem sütün de çoqalır.. bebekler ilk 3 dakkada karınları doyuyor sonrasında sadece aqız refleksi

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Yerim onu napsin annesi kokuna tenine ihtiyaç duyuyor off ya nasıl güzel bişey kucağında uyuması di mi sana olan büyük sevgisi nasıl güzel maşallah kuzuma 🥰🥰🧿🧿
Evet çok güzel bir duygu onu görünce nasıl ağladım anlatamam sana şimdi bile gözlerimde yaş geliyor

Yenidoqanda zaten emme refleksi çok fazla .. sürekli emzir hem sütün de çoqalır.. bebekler ilk 3 dakkada karınları doyuyor sonrasında sadece aqız refleksi
Hmm çok teşekkür ederim sayenizde çok şey öğreniyorum gerçekten

Hmm çok teşekkür ederim sayenizde çok şey öğreniyorum gerçekten

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Canim genelde Anenin sutu dogumdan 3 gun sonra doyumlu olarak gelmeye bawlar sik sik emiyorsa doymuyor diye duwunme ilk zamanlarda oyle oluyor kac gunluk olduz tatlim?😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Rabbim bütün hamile annelere su yaşadığın mutluluğu yaşatsın guzelim okurken benim gözlerim doldu rabbim sağ salim miniklerimize kavuşmayı nasip etsin 🤲🏻 küçük prensesi öp benim yerime annesi ve sıkı sıkı sarıl ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.