Suyum fazlaymış başına gelen var mı acaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elüffff tarafından oluşturulan Suyum fazlaymış başına gelen var mı acaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,333 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyum fazlaymış başına gelen var mı acaba
Konbuyu başlatan Elüffff
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elüffff

Neriman özdemir

Kayıtlı Üye
rank
34+2 günlük hamileyim kızlar dün doktorum suyumun fazla olduğunu söyledi dikkat et erken doğum olabilir dedi başına gelen var mı??
35 haftalık olduk bizde benimde suyum fazla şeker çıktı bende diyet yapıyorum banada erken doğum olabilir dedi doktorum tatlı tuzlu hamur işinden uzak duruyorum karnında şişlik nefes almada sorun varmı

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Benimki zaten sezeryan olması gerekli bebeğim de diyafram hernisi var ama 39 a kadar durursa çok iyi onun için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hım benim ilk gebeliğim de hiç böyle bir sorun olmadı sizinde bebeğin kalp atış hızı yüksek çıkıyor mu
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canm

Elüffff

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalık olduk bizde benimde suyum fazla şeker çıktı bende diyet yapıyorum banada erken doğum olabilir dedi doktorum tatlı tuzlu hamur işinden uzak duruyorum karnında şişlik nefes almada sorun varmı
Bana tekrardan test yapmadı doktorum sadece yediklerine dikkat et dedi hamur işi tatlı dan uzak dur dedi evet karnım çok şiş nefes almada bazen zorlanıyorum çünkü nabzım 120 lere çıkıyo

Bilmiyorum ki canm olabilir drun ne dedi şundan dolayıdır böyle yapman gerek vs bişey demedi mi 🙄
Sadece dikkat et dedi ben zaten perinatolojiye gidiyorum riskli gebelik bölümüne bidaha sordum bugün stres yapma takip edicez dedi

Sizin kaçıncı haftada suyunuz fazlalaştı

Elüffff

Kayıtlı Üye
rank
Sakın su aldırma engelli doğabilir benim başıma da geldi oğlumda ama aldırmadım özele gittim onu öğrenmek için aldırma dedi Dr sakın diyim bak
Yok canım aldırmam su benim Bebeğimde Diyaframhernisi var amino sentez almak istediler 5 doktor gezdim aldırmadım zaten olmuşum nerdeyse 35 haftalık bu satten sonra da istemez doktorum galiba

Tüm sayfalar yüklendi.