Suyumda azanma var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ahmet tarafından oluşturulan Suyumda azanma var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 370 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyumda azanma var
Konbuyu başlatan Ahmet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Ahmet

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bu sabah doktora gittim bebeğimin suyunda azanma varmış bol bol su içmemi şöyledi daha 15 haftalık yeni giRdim zararı varmıdır bebeğime aranız da benim kimi yaşayan varmı

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
A
Arkadaşlar bu sabah doktora gittim bebeğimin suyunda azanma varmış bol bol su içmemi şöyledi daha 15 haftalık yeni giRdim zararı varmıdır bebeğime aranız da benim kimi yaşayan varmı
Bence de su iç bebeğin susuz kalmasın Allah korusun 🤲 günde 1 buçuk yada 2 litre su iç ben öyle yapıyorum her gittiğimde doktor suyun gayet iyi diyo gündüz içiyorum akşam 9 dan sonra azaltıyorum su içmeyi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Havuç suyu da iyi geliyo diye duymuştum normal suyu da 2.5lt tüketmeye çalışın gerekirse çay kahve içmeyin su tüketin bol bol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar