Suyumu geliyo?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Suyumu geliyo? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,597 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyumu geliyo?
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar üzur diliyorum bugun sabahdan beri iç camaşirim islaniyo idrar kacirmasi oladigna eminjm o zaman suyumu geliyo? Anlamadjmki
Cnm bekleme bı doktora git yavaş yavaş su geliyor olabilir..çünkü her bayanin ayni olmaz kiminde aşırı gelir kiminde azar azar .Allah koruusn bebek sususz kalmasın

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar üzur diliyorum bugun sabahdan beri iç camaşirim islaniyo idrar kacirmasi oladigna eminjm o zaman suyumu geliyo? Anlamadjmki
Canim mende ele idim fevralin 13 axwam suyum az az geldi hekime getmedim 14 geldi getmedim 15 getdim hekime hekim baxdi dedi aciliwdi amma uwaq enmeyib awaqi hekim uzi etdi gordu bagarsaq dolanib dedi suyun azalib niye gexikdirmisen ona gore tecili kesire aldilar meni get hekime sehlenkarliq etmeyin

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Hic bi sancim.yok amma akrabama sordum.su geldigi zaman az az degil fazla geliyo diyo😟kafam karişdi birazda bekleyim yine öyle olursa ampulansi ararim
Canım bende sancı girdi ilk önce sonrasında biraz su geldi az, oldugu için bende degildi dedim. Ama sancım oldugu için duşa girmiştim 10 dk flan sancım olmadı. Ilık duş rahatlatmıştı. Sonra, sancım başladı hatta şiddetlendi hastahaneye gittigimde suyumun patladıgını dogumun başladıgını 4 cm açılmam oldugunu söylediler. Su gelince sancı başlıyor demişti doktorum.

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Hic bi sancim.yok amma akrabama sordum.su geldigi zaman az az degil fazla geliyo diyo😟kafam karişdi birazda bekleyim yine öyle olursa ampulansi ararim
Hayır hiç alakası yok herkezde bir değil benim iki gebelikte de asla suyum geldiğini anlamadim idrar gibi geliyo sık sık ee zaten hamilelikte cook idrara gidiuoz gelde anla bi dr gidiyom diyo suyun bitmiş nerdeydin den diye bazısında da bir defada boşalmaya başlıyo bazısında da senin gibi bez koyuyo önüne istemsizce akıyo en kötüsü ama benimgibi olmak bilmemek

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Hayır hiç alakası yok herkezde bir değil benim iki gebelikte de asla suyum geldiğini anlamadim idrar gibi geliyo sık sık ee zaten hamilelikte cook idrara gidiuoz gelde anla bi dr gidiyom diyo suyun bitmiş nerdeydin den diye bazısında da bir defada boşalmaya başlıyo bazısında da senin gibi bez koyuyo önüne istemsizce akıyo en kötüsü ama benimgibi olmak bilmemek
Benimde 1 gün öncesinde flan, kiloydum ıslanmıştı ertesi gün de az olarak geldi sonra, sancı başladı dogumum oldu. Kızım 3günlğk şuan. Bende anlamadım az geldi çünkü. Bana da hep çok gelicek suyun dediler ama öyle olmadı :)

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım herkesin farklı benim ilk iki gebelikte birden epey su boşaldı, sonuncu da doğum sabahı az az geldi. Dra görünmen en iyisi zamanı da gelmiş zaten sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.