Sorum var Suyun fazla olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bademli süt tarafından oluşturulan Suyun fazla olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 700 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyun fazla olması
Konbuyu başlatan Bademli süt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Bademli süt

Kayıtlı Üye
rank
26+5 günlük gebelik vardı doktor bugun 27+3 dedi haftami buraya mi almam gerekiyor bir de bebek suyu olması gerekenden fazla dedi nst filan bağlandı sancı çıkmadi bir yıl önce kızımın da suyu fazla idi ve 21. Haftada doğum oldu sevikal mesafe 18 ml düşmüştü şuan serklaj dikişin var 15. Haftada atılan ama bu şu beni korkutuyor neler yapmalıyım kendi doktorum şuan il dışında eve yakın bir poliklinikte bu söylendi karnım bir anda hızla büyüdü ve hatketlerim zorlaştı teşekkürler

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
26+5 günlük gebelik vardı doktor bugun 27+3 dedi haftami buraya mi almam gerekiyor bir de bebek suyu olması gerekenden fazla dedi nst filan bağlandı sancı çıkmadi bir yıl önce kızımın da suyu fazla idi ve 21. Haftada doğum oldu sevikal mesafe 18 ml düşmüştü şuan serklaj dikişin var 15. Haftada atılan ama bu şu beni korkutuyor neler yapmalıyım kendi doktorum şuan il dışında eve yakın bir poliklinikte bu söylendi karnım bir anda hızla büyüdü ve hatketlerim zorlaştı teşekkürler
Kuzum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah fazla ayakta kalma kendini yorma
21 haftalık doğum nasıldı kuzum

Bademli süt

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah fazla ayakta kalma kendini yorma
21 haftalık doğum nasıldı kuzum
Zordu ikiz gebelikti 20. Haftada servikal uzunluk 18 ml ne düştü üç gün sonra Nisan geldi sonra kızın suyu fazla dendi dört gün hastahnede yattım antibiyotik vs şu azaltilmaya çalışıldı olmadı sancım kesilmedi açılma oldu oğlan 15 Eylül'de normal doğumla doğdu yedi gün yaşadı kız da 18 Eylül'de normal doğum oldu üç saat yaşadı kaybettim ikisini de

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Zordu ikiz gebelikti 20. Haftada servikal uzunluk 18 ml ne düştü üç gün sonra Nisan geldi sonra kızın suyu fazla dendi dört gün hastahnede yattım antibiyotik vs şu azaltilmaya çalışıldı olmadı sancım kesilmedi açılma oldu oğlan 15 Eylül'de normal doğumla doğdu yedi gün yaşadı kız da 18 Eylül'de normal doğum oldu üç saat yaşadı kaybettim ikisini de
Basın sağ olsun ya üzüldüm Rabbim bir daha göstermesin kötü olmuş hayırlısı böyleymiş üzülmeyin takmamaya çalışın oluşuna bırakın Rabbim bu bebeğinizi hayırlı sağlıklı şekilde kucağınıza almayı nasip etsin

Bademli süt

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah zaten bir yıldır uyuyamıyorum şimdi bunu da duyunca bilmiyorum Allah hayırlısını versin her şeyin on gün sonra nasip olursa kendi doktoruma gideceğim şuan il dışında riskli gebelikten talibim oluyor zaten bakalım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum benim ya kıyamam rabbim sabır versin inşallah hayırlısı böyle imiş demek ki kuzum ya rabbim yerlerini doldursun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar