Sorum var Suyun fazla olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bademli süt tarafından oluşturulan Suyun fazla olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 701 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyun fazla olması
Konbuyu başlatan Bademli süt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
26+5 günlük gebelik vardı doktor bugun 27+3 dedi haftami buraya mi almam gerekiyor bir de bebek suyu olması gerekenden fazla dedi nst filan bağlandı sancı çıkmadi bir yıl önce kızımın da suyu fazla idi ve 21. Haftada doğum oldu sevikal mesafe 18 ml düşmüştü şuan serklaj dikişin var 15. Haftada atılan ama bu şu beni korkutuyor neler yapmalıyım kendi doktorum şuan il dışında eve yakın bir poliklinikte bu söylendi karnım bir anda hızla büyüdü ve hatketlerim zorlaştı teşekkürler
Benim esimin yengesi 3ay once ikiz bebeklere dusuk yapti bu yüzden suyu fazla diye erken dogum oldu 25 hafta dogdu ikiside oldu bebekler geçmiş olsun

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ćok üzüldüm baisniz sağolsun rabbim ailesine sabır gücü versin🥲🤲

Bademli süt

Kayıtlı Üye
rank
Orda çalışan görevli ablaya da 25. Haftada suyun fazla denmiş o hafta karnı baya sişmiş suan 29 oldum yarın bakılacak dedi beyaz ekmek pilav makarna meyve ve şekerli gıdaları kesmiş bunlar etki eder mi gebelik şekerim 96 çıkmıştı normal dendi ama ekmek çok tüketiyorum ekmeksiz doymuyorum bı de bu iki hafta çok kuru yaş üzüm tükettim Allah nasip ederse on gün dikkat edeceğim sonra kendi doktoruma gideceğim bakalım degisebilecek mi üç saatte bile değişme durumu varmış Allah hayırlı ne ise oraya çevirsin.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Orda çalışan görevli ablaya da 25. Haftada suyun fazla denmiş o hafta karnı baya sişmiş suan 29 oldum yarın bakılacak dedi beyaz ekmek pilav makarna meyve ve şekerli gıdaları kesmiş bunlar etki eder mi gebelik şekerim 96 çıkmıştı normal dendi ama ekmek çok tüketiyorum ekmeksiz doymuyorum bı de bu iki hafta çok kuru yaş üzüm tükettim Allah nasip ederse on gün dikkat edeceğim sonra kendi doktoruma gideceğim bakalım degisebilecek mi üç saatte bile değişme durumu varmış Allah hayırlı ne ise oraya çevirsin.
Evet canım suyu şekerli şeyler de yükseltiyor saydıklarınin hepsi aslında tetikliyr bunu onları yemeyi bırak ekstra abur cubur da yeme sebze ağırlıklı beslan inslallahh düzelir 🤲🏻

Bademli süt

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım suyu şekerli şeyler de yükseltiyor saydıklarınin hepsi aslında tetikliyr bunu onları yemeyi bırak ekstra abur cubur da yeme sebze ağırlıklı beslan inslallahh düzelir 🤲🏻
İnşallah bu ara hep hatta şuan bile canım tatlı şeyler istiyor gözümden pastalar şekerlemeler geçiyor kokuları burnuma vuruyor vardır bir hayır bunda da normalde doktorum şuan gelemedi muayenesine on gün var burda yakın bir poliklinikte yazdırdım dedim bir bebeği de göreyim öyle öğrendim vardır bir hayır

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah bu ara hep hatta şuan bile canım tatlı şeyler istiyor gözümden pastalar şekerlemeler geçiyor kokuları burnuma vuruyor vardır bir hayır bunda da normalde doktorum şuan gelemedi muayenesine on gün var burda yakın bir poliklinikte yazdırdım dedim bir bebeği de göreyim öyle öğrendim vardır bir hayır
Aynen öyle canım en azından öğrenmissun tedbir alınca Allah'ın izni ile düzelir 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar