Suyun geldiğini nasıl anlarsın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Suyun geldiğini nasıl anlarsın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,063 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyun geldiğini nasıl anlarsın
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İklim

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok afedersiniz idrarımı yaparken birden yanma oldu idrarım biter gibi oldu sonra birden bir su boşaldı sanki şarıl diye ama idrar mı su mu anlayamadım sancım yok ama hiç şuan 36+5 im

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok afedersiniz idrarımı yaparken birden yanma oldu idrarım biter gibi oldu sonra birden bir su boşaldı sanki şarıl diye ama idrar mı su mu anlayamadım sancım yok ama hiç şuan 36+5 im
Sancı oluyo ya o su değildir bendede hastanede öldü kontrol için gitmiştim oturduğum yerde biranda su boşaldı bende altıma işiyorum sandım 😄😄 meğer doğum başlamış sancı oluyo yanı ordan anlarsın merak etme

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Bende su gelmesi oldu sancı da yoktu doguma gittim ve o gun dogum gercekşesti . Bence acilden giris yap bir

Tüm sayfalar yüklendi.