Sorum var Suyun gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sedanurdikcal tarafından oluşturulan Suyun gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 646 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyun gelmesi
Konbuyu başlatan sedanurdikcal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar merhaba bacimin suyu geldi ama sizindi şeklinde böyle çok şiddetli değil ama hastaneye hittigin ebesi su değil akıntı olduğunu söylemiş.bana hareket ettikçe akıyor dedi daha bir haftasinin olduğunu söylemiş ama ebesi bide hani insan su ve akıntıyı bilmezmi yani celiskide kaldı oda bebeği için korkuyor bilgisi olan varmı acaba canlarım bugün ikinci mesajım yani gerçekten içimi ferahlatiyosunuz size bı sormak istedim gamzem sende cevaplarsan sevinirim kuzum❤️
Ebe bebeğin kalp atışlarına bakmadı lazımdı bakmamış mı. Su gelmesi ya bardaktan boşalırcasına bir anda istemsizce gelir ya da kese üst taraflardan bir yerden yırtılmışsa sızıntı şeklinde gelir çamaşır ıslanır renksiz kokusuz bir sıvıdır. Farkı bir yere daha gitmedi lazım evde bekleyip risk almayın canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar merhaba bacimin suyu geldi ama sizindi şeklinde böyle çok şiddetli değil ama hastaneye hittigin ebesi su değil akıntı olduğunu söylemiş.bana hareket ettikçe akıyor dedi daha bir haftasinin olduğunu söylemiş ama ebesi bide hani insan su ve akıntıyı bilmezmi yani celiskide kaldı oda bebeği için korkuyor bilgisi olan varmı acaba canlarım bugün ikinci mesajım yani gerçekten içimi ferahlatiyosunuz size bı sormak istedim gamzem sende cevaplarsan sevinirim kuzum❤️
Son haftalarda akıntı da fazlalasma olabilir kuzum çoğu zaman amniyon sıvısı ile karıştırılir bebeğin suyu geldiği zaman kokusuz dur bardaktan boşalırcasina da gelebilir yavaş yavaş akıntı şeklinde de gelebilir genel de bacaklardan bile sizabilir bazı gebelerde su doğum anında gelir misal benim ilk gebeliğimde suyum gelmedi doğum anında suyumu patlattılar kuzum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Son haftalarda akıntı da fazlalasma olabilir kuzum çoğu zaman amniyon sıvısı ile karıştırılir bebeğin suyu geldiği zaman kokusuz dur bardaktan boşalırcasina da gelebilir yavaş yavaş akıntı şeklinde de gelebilir genel de bacaklardan bile sizabilir bazı gebelerde su doğum anında gelir misal benim ilk gebeliğimde suyum gelmedi doğum anında suyumu patlattılar kuzum
Benimde arada gamzem öyle oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.