Suyun gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Susu tarafından oluşturulan Suyun gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 653 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyun gelmesi
Konbuyu başlatan Susu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Susu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğin suyu nasıl gelir bilenler biraz bilgilendirir misiniz
Suyu geldiği zaman hemen hastaneye gidilir mi
Gelen su ayırt edilmezse bebeğe zararı olur mu

Derya1216

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım suyun geldiğinde hemen gidilmeli mi diye bende Merak ediyorum benim iki dogumum da suni sancı ile oldu kendi sancimla hiç dogurmadim😊

...

Moderator
Mod
rank
Gelen su ayırt edilmezse bebeğe zararı olur Normal akıntıdan daha sıvı.Azda gelebilir ,çokta.Ama geldiği gibi doktora gitmelisin.Bebek susuz kalabilir canım

Hüda karadeniz

Kayıtlı Üye
rank
Bende sizin gibi merak ediyorum ilk gebeliğim pek bilgim yok ama annemin dediğine göre farkedebilirsin birden senden sıcak bi su aktığında hissedersin hemende hastaneye yetişmen gerek

Damla hfsa

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar suyu geldiginde hemen hastaneye gitmelisiniz bana doktorum demisti su gelince durmuyo surekli bir islaklik oluyormuş daha basima gelmedi sezeryanla dogurdum ilk bebegimi annem bana hamileyken basina gelmis ne oldugu anlamamis beklemis durmuyo hastaneye gitmisler dogum baslamis

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende bu konuda çok endişeliydim benim suyum 4 gün önce gece uyurken patladı sesine uyandım sanki balon patladı karnımda ve hemen sıcak sıcak bişeyler gelmeye başladı ayağa kalktığımda zaten afedersin idrar yapıyor gibi asla durduruamıyorsun aktıkça akıyor bardaktan boşanır gibi ve hastaneye gittiğimde hala geliyordu . Su geldikten sonra evde durmak tehlikeli doktorum hemen gel demişti gittim ve 3saat içinde normal doğumla aldım kucağıma kızımı .

Susu

Kayıtlı Üye
rank
Ben de bir islaklik hissettim öyle çok değil mesela bir parmak kadar ıslaklık vardi bişey değildir heralde 30 haftalık gebeyim ara ara ıslaklık var ama çok az

Esmaa

Kayıtlı Üye
rank
benim gece suyum geldi anliyorsun zaten canim elinde olmadan su geliyor .gece yatakta islanmaya basladim hemen uyandim artık son günler oldugu icin yatamiyordum geceleri. Suyum gelince uyaniktim hemen uyanip sicak suyun altina girdim sonra hastahaneye gittik

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum az az da gelebiliyormuş birden de gelebiliyormuş su şeffaf bir akıntı benim suyum gelmedi açılmam olunca doktor patlatti o yüzden suyun gelmeye bilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar