Tadımlı mama sandalyesi sorusu 🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Tadımlı mama sandalyesi sorusu 🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 973 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Tadımlı mama sandalyesi sorusu 🤣
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy maşallah şifa olsun kuzuma benim larnede çok seviyor onu içine ben 1 yemek kaşığı kadar irmik koyuyorum birazda zeytinyağ tamamdır ohhh mis rengide çok güzel oluyor ama😁
Aminnn cümlemize inşallah Larene de afiyet bal şeker şifa olsun 🥰 Ay ilk baş kokusundan dedim bunu ben bile yemem yemez herhalde yalancı çıkardı beni 😅

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben ilk yoğurtla basladim 3 gün Kurali ile daha sonra havuç patetes kabak ıspanak karnıbahar brokoli bunları hep 3 gün kuralına göre uyguladık daha sonra sebze çorbasına geçtik Laren kuşun en sevdiği çorba kabak havuç patetes ve ve içine irmikte koyuyorum bunu çok seviyor ve halende yaparım yer
Bu yorumun ekranını aldım unutmayım diye hepsinden vericem 🤗 doktor dedi ki ilkin tek tek yedir mesela ilk 3 gün sadece patates sonraki 3 gün kabak sonraki 3 gün havuç eğer alerji olmazsa bunları birleştirip ver dedi ama robot kullanma da dedi bunları nasıl çorba haline getiriyorsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir de bebek irmiği mi yoksa normal irmik mi kullanıyorsun imstada hep bebek irmiği yazıyorlar ne farkı var anlamadım daha mı minik

D

Damla dikici

Guest
Kızlar selamlar yavrucumla ek gıdaya başlamak üzereyiz siz neler yaptınız bebişlerinize tadımlara nasıl başladınız ayrıca mama sandalyesi alıcaz uygun ve kullanışlı öneriniz var mı alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor tavsiyelerinizi rica ediyorum 🤩😘
Bn 5 bucuk da başladım o an elimde ne varsa verdim zaten 5 deyken biz karpuz yerken suyunu emiyodu yoğurt verdim pek sevmedi pirinç unu suyla pişirelim onu çok seviyo içine 1 tatlı kaşığı pekmez katıyorum bazen muz eziyorum bazen cici bebe hazır kavanoz mamalarindan hepsini yiyor tavsiyem getir büyük den sipariş verdim çok güzel kemik sulu brokoli çorbası bal kabağı çorbası karışık sebze çorbası çok faydalı onlardan sipariş veriyorum çok seviyor oğlum biraz uzun oldu valla kusura bakmayın şuan 6 ay 18 günlük oldu çok şükür ne versem yiyor ama daha mama sandalyesi almadım yürüteç de oturuyo bazen yatarken yediriyorum

Tüm sayfalar yüklendi.