Tahin helvasi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Tahin helvasi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 880 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tahin helvasi?
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 2 gundur acayib sutum azaldi. 1buçuk aylik. Her yerde soyluyorlar tahin helvasi sut artirir diye gercekden artiriyirmu kulanan varmi?
Bide uzum diyorlar üzum gaz yapmazmi. Acilenn sutumu cogaltmam gerek böylr giderse mamaya gecmek zorunda kalicam. Amma istemiyirum😢
Pekmez ve tahin helvası denedim sürü baya bi artırıyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 2 gundur acayib sutum azaldi. 1buçuk aylik. Her yerde soyluyorlar tahin helvasi sut artirir diye gercekden artiriyirmu kulanan varmi?
Bide uzum diyorlar üzum gaz yapmazmi. Acilenn sutumu cogaltmam gerek böylr giderse mamaya gecmek zorunda kalicam. Amma istemiyirum😢
Sabah aç karnına 1 kaşık tahin ye. Üzüm hem ishal hemde gaz yapar. Dut hoşafıda yiyebilirsin ayrıca tereotu, incirinde faydası vardır

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Rusiyada tahin nerden bulacaksin?☹️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kesinlikle kuzum tahin helvası tahin tahin pekmez karşımı çok güzel süt yapıyor sana tavsiye ederim birde bol bol su iç çay da süt üretimini artırıyor bebeğini de sık sık emzir ki süt kanallarını açsın

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle kuzum tahin helvası tahin tahin pekmez karşımı çok güzel süt yapıyor sana tavsiye ederim birde bol bol su iç çay da süt üretimini artırıyor bebeğini de sık sık emzir ki süt kanallarını açsın
Aslinda iyidi sütum bu 2 gun noldu bilmiyorun birden azaldi. Tamam canim sabah bakicam tahin bula bilecemi

Tüm sayfalar yüklendi.