Tahin helvasi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Tahin helvasi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 883 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tahin helvasi?
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 2 gundur acayib sutum azaldi. 1buçuk aylik. Her yerde soyluyorlar tahin helvasi sut artirir diye gercekden artiriyirmu kulanan varmi?
Bide uzum diyorlar üzum gaz yapmazmi. Acilenn sutumu cogaltmam gerek böylr giderse mamaya gecmek zorunda kalicam. Amma istemiyirum😢
Tahin pekmez karıştırıp ye canım

Kizlar 2 gundur acayib sutum azaldi. 1buçuk aylik. Her yerde soyluyorlar tahin helvasi sut artirir diye gercekden artiriyirmu kulanan varmi?
Bide uzum diyorlar üzum gaz yapmazmi. Acilenn sutumu cogaltmam gerek böylr giderse mamaya gecmek zorunda kalicam. Amma istemiyirum😢
Ben süt sağarken çok faydasını gördüm sade tahin helvasinin

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende 2 buçuk aylığız hiç dolu dolu sütüm olmadi ne yediysemde fayda etmedi bence herkezin vücudu farklı bana süt yapan sana yapmıyor sana yapan bana yapmıyor maalesef mama veriyorum bende istemiyorum ama maalesef 😔

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim sütü ılıt içine pekmez koy bi iki tatlı kaşığı onu sabah akşam iç inşallah sende de fayda eder bol bol sütün olur suyu da fazla tüket inşallah dolar sütün bebişinde karnı doyar

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Ben dut kaynatıp hem suyunu hemde tanesini yiyodum faydasını gördüm tavsiye ederim

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Hicmi olmadi canim benim bazen doluyor goguslerim bazen ise tam aksine yumuşacik aynen bazilari hiç uraşmiyor bile doluu dolu gogusleri boll sutu oluyor bunye meselesi
Canim bende 2 buçuk aylığız hiç dolu dolu sütüm olmadi ne yediysemde fayda etmedi bence herkezin vücudu farklı bana süt yapan sana yapmıyor sana yapan bana yapmıyor maalesef mama veriyorum bende istemiyorum ama maalesef 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim sütü ılıt içine pekmez koy bi iki tatlı kaşığı onu sabah akşam iç inşallah sende de fayda eder bol bol sütün olur suyu da fazla tüket inşallah dolar sütün bebişinde karnı doyar
InsaAllah canim . Amma sut gaz yapoyor diyorlar vallaha neye inanacagimi şaşirdim🤷‍♀️🤷‍♀️

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Hicmi olmadi canim benim bazen doluyor goguslerim bazen ise tam aksine yumuşacik aynen bazilari hiç uraşmiyor bile doluu dolu gogusleri boll sutu oluyor bunye meselesi
Etrafimda okadar insan varki benim yedigimin yarısını yemiyorlar ama göğüsler taş gibi ben yemek yemekten kapıdan gelemiyorum okadar şişmanladım ama nafile yok uğraşmıyorum artik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar