TANIŞ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kbrakbra tarafından oluşturulan TANIŞ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,260 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı TANIŞ
Konbuyu başlatan kbrakbra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Slnwhyt

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar herkese buraya sevgili Adminimiz Ezgi sayesinde katıldım. Aynı zamanda Sosyal Annenin eski üyesiyim.
Mersin den katılıyorum aranıza.Çocuğum 4 yasında aranızda varmi 4 yas anneleri ve nereden katiliyorsunuz sizlerde? 🧡
Hoşgeldin canım 5 yaşında bir oğlum var benimde ikinci oğluma 6 aylık hamileyim corumda yaşıyorum

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Ben gebe kalmadan 1 ay önce 2. Dozumu olduğum için henüz çıkmadı kuzum bana asi ama çıkarsa olacam
Bn ilk dozu olmaya karar verdiğimde emziriyordum kızımı o yüzden kararsız kaldım sonra Bi baktım ki hamile kalmışım işte sonra doktor sordum aşı olcam ama 6 haftalık hamileyim dedim. 3. Aydan sonra olabilirsin dedi öyle ysptım Bnde. İlk dozu 4. Aya yeni girmiştim ysptım bugün 6 aya girdim 2. Dozu oldum Allah kısmet ederse2 nin üstünden 3 ay geçtikten sonra da 3. Doz...

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bn ilk dozu olmaya karar verdiğimde emziriyordum kızımı o yüzden kararsız kaldım sonra Bi baktım ki hamile kalmışım işte sonra doktor sordum aşı olcam ama 6 haftalık hamileyim dedim. 3. Aydan sonra olabilirsin dedi öyle ysptım Bnde. İlk dozu 4. Aya yeni girmiştim ysptım bugün 6 aya girdim 2. Dozu oldum Allah kısmet ederse2 nin üstünden 3 ay geçtikten sonra da 3. Doz...
Amin canım bende yarın doktora gidince eğer çıkıyorsa soracam yaptır derse doktorum yaptıracam bakalaim hayırlısı 🤗

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar herkese buraya sevgili Adminimiz Ezgi sayesinde katıldım. Aynı zamanda Sosyal Annenin eski üyesiyim.
Mersin den katılıyorum aranıza.Çocuğum 4 yasında aranızda varmi 4 yas anneleri ve nereden katiliyorsunuz sizlerde? 🧡
Merhaba hoşgeldin dört ve bir buçuk yaşlarında iki kızım var üçüncüye hamileyim 🥰

kbrakbra

Kayıtlı Üye
rank

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Amin canım bende yarın doktora gidince eğer çıkıyorsa soracam yaptır derse doktorum yaiptıracam bakalaim hayırlısı 🤗

Amin canım bende yarın doktora gidince eğer çıkıyorsa soracam yaptır derse doktorum yaptıracam bakalaim hayırlısı 🤗
Ayn cnm hayırlısı ama 2. Dozu hamile kalmadan önce yapmışsan. 6 aylıksın şimdi yapabilirsin 3. Dozu 2. Nin üstünden 3 ay geçtikten sonra yapıyorlar 3ü. Biz bügün ablamla beraber gittik ben 2. Yi oldum ablam 3. yü

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayn cnm hayırlısı ama 2. Dozu hamile kalmadan önce yapmışsan. 6 aylıksın şimdi yapabilirsin 3. Dozu 2. Nin üstünden 3 ay geçtikten sonra yapıyorlar 3ü. Biz bügün ablamla beraber gittik ben 2. Yi oldum ablam 3. yü
Vallq kuzum bakıyorum e nabizdan asi çıkmıyor hala bende anlamadım 🤔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar