Tanışma 💁😘🥰😍🫲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Tanışma 💁😘🥰😍🫲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 672 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Tanışma 💁😘🥰😍🫲
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kocişinizle nasıl tanıştınız?merak ettim🤣🤣
Tanışmaz olaydım dediniz mi 🤣🤣 ben diyorum bazen ama sinirliyken sonra pişman oluyorum ya milletin kocasına bakınca Benimki 4 4 luk geliyor şükrediyorum yine 🧿
Aynen canm tamm dediğin gibi düşünüyorum sinirliyken sonra etrafa bakınca şükrediyorum 😆😃 Canm eşim annemin kuzeni ama birbirimizi hiç görmemiştim biz tanıştığımız zamanlar Facebook vardı ordan yeğenime çok benziyosun diye mesaj atmışrı yeğenide kuzenim benm bizi benzetiyolar bende tanımıyorum ama soyadı tanıdık geldi anneme sordum evet kuzenim dedi öyle konuşmaya başladık tabi ben asla akraba evliliği düşünmüyodum abi diye hitap ettim o gözle baktım bigün konuşunca bidaha bana abi deme lütfen dedi çünkü ben o gözle bakmıyorum dedi öyle başladı 9 yıl oldu 2 çocuğumuz var 3. De yolda😊☺️

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tanışmaz olaydım dediniz mi 🤣🤣 ben diyorum bazen ama sinirliyken sonra pişman oluyorum ya milletin kocasına bakınca Benimki 4 4 luk geliyor şükrediyorum yine 🧿
Ben lise sonda tanıştım arkadaşlar aracılıgıyla. Ben de bazen diyorum ama senin gibi sinirden sinirim geçince iyiki tanımışım diyorum 😘 zaten bizim tartışmalarımızın geneli eşimin sevgili ailesi yüzden çıkıyor malesef ben hepsine mesafe koydukça kendileri beni bırakmıyor mesela ben alt kattaki kaynanamı bile günde en fazla 2 kez görüyorum o da çok kısa süreligine kafam da çok rahat böyle 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canm tamm dediğin gibi düşünüyorum sinirliyken sonra etrafa bakınca şükrediyorum 😆😃 Canm eşim annemin kuzeni ama birbirimizi hiç görmemiştim biz tanıştığımız zamanlar Facebook vardı ordan yeğenime çok benziyosun diye mesaj atmışrı yeğenide kuzenim benm bizi benzetiyolar bende tanımıyorum ama soyadı tanıdık geldi anneme sordum evet kuzenim dedi öyle konuşmaya başladık tabi ben asla akraba evliliği düşünmüyodum abi diye hitap ettim o gözle baktım bigün konuşunca bidaha bana abi deme lütfen dedi çünkü ben o gözle bakmıyorum dedi öyle başladı 9 yıl oldu 2 çocuğumuz var 3. De yolda😊☺️
Maşallah Rabbim daha uzun yıllar nasip etsin🤲

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Ben lise sonda tanıştım arkadaşlar aracılıgıyla. Ben de bazen diyorum ama senin gibi sinirden sinirim geçince iyiki tanımışım diyorum 😘 zaten bizim tartışmalarımızın geneli eşimin sevgili ailesi yüzden çıkıyor malesef ben hepsine mesafe koydukça kendileri beni bırakmıyor mesela ben alt kattaki kaynanamı bile günde en fazla 2 kez görüyorum o da çok kısa süreligine kafam da çok rahat böyle 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah Rabbim daha uzun yıllar nasip etsin🤲
Amin canm sağol🌸

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Çok eskiden bir birimizi tanıyorduk ailecek bunlar bana seni gelin edicez diyordu yok ben istemem diyordum sonra o evlendi ben evlendim o ayrıldı ben de ayriydim zaten sonra aileler ikiside boşanmış gel bunları birleştirelim dediler öyle birleştik tanıyordum zaten ama sinirliyken kavgaliyken ve birsey istediğim gbi olmadığında nerden tanıdım seni evlenmez olaydım diyordum bazende iyi ki seni sevmişim diyorum ama yüzdelige vurursak 100/ 30 iyi ki evlenmisim 100/ 70 keşke evlenmeseydim diyorum 😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
O kadar uzun ki 😂😂yazmaya üşendim kuzum . Rabbim cümlemizin de aile huzurunu bozmasın inşallah 🙏🏻

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Hiç unutmam o günü annelerimiz disarda oturmuşlar biz ikimiz aynı odanın icinde konuşup anlaşmıştık yalnızdık ilk tanıştığımda sonra instagramdan konuşmaya başlamıştık ilerde efeyede anlaticam 🙃

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
İkimizde aynı iş yerinde güvenlik görevlisi olarak çalışıyorduk canım. Ben sonradan girdim.ilk bir ay vardiyamız hiç çakışmadı birbirimizi görmedik. Ordaki arkadaşlar beni eşime anlatmışlar işte tam sana göre evlenilecek vs. Eşim öyle uzaktan takip etmiş beni baya sonra sevmiş. Ondan sonra her gün yanıma gelip selam veriyordu. Eşim benden 10 yaş büyüktü ben abi diyordum ona oda abi dediğim için ne kadar bozulsa da bi gün bana açıldı öyle. İçimde hiçbir his olmamasına rağmen belki inanmazsın Allah onu kalbime işledi sanki o gün eşim olacağını hissetmiş gibi sevdim 5 senedir birlikteyiz işte şimdi sorsalar evlenir misin diye kesinlikle evlenmem. O zamana geri dönebilseydim yanıma yaklaşma cesaretini dahi vermezdim.Şuan bile sadece kızlarım için sabrederim yoksa normal bir insandan farkı kalmadı artık benim için hissizim.

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Allah herkese huzur mutluluk versin inşallah aynen dediğin gibi sinirlenince keşke evlenmeseydim diyorum ama sinirim geçince pişman oluyorum biz facebooktan tanıştık bizim buralı yengemle aynı kòydenler ama ben tanımıyordum o askerde sadece konuşmak ićin beni eklemiş bende yanlışlıkla isteği kabul ettim olanlar oldu 7 senedir evliyiz 3 çocuğumuz var buna şükür Allah kimseyi ayırmasın huzursuz etmesin inşallah ❤

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben marketten beğenip aldım reyon elemanıydı 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar