Sorum var Tanışma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde belina tarafından oluşturulan Tanışma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 350 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tanışma
Konbuyu başlatan belina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Hayırlı geceler anne ve anne adayları ben yeni geldim 2 evladım var kızım 2 yaşında tanıştıgıma memnun oldum
Hoşgeldin canım adın ne ben sümeyra 3 evladım var 2 kiz bı oğlum var bir kızım bugün 2 yaşıni bitirdi bir kızımda 4 unu bitirecek 5 e girecek 23 Mart'ta ve oğlum da 5 aylik kaç yaşındasın ben 25 yaşındayım 6 yıllık evliyim 🥰

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Hayırlı geceler anne ve anne adayları ben yeni geldim 2 evladım var kızım 2 yaşında tanıştıgıma memnun oldum
Merhaba canım🥰💫
Ben de elif. Tanıştığımıza çok memnun oldum cnm.Aramıza hoşgeldin .Rabbim bağışlasın inşallah çocuklarını sana🤗🤲Bende 23.haftalık hamileyim cnm ilk benimde ....🥰🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin canım adın ne ben sümeyra 3 evladım var 2 kiz bı oğlum var bir kızım bugün 2 yaşıni bitirdi bir kızımda 4 unu bitirecek 5 e girecek 23 Mart'ta ve oğlum da 5 aylik kaç yaşındasın ben 25 yaşındayım 6 yıllık evliyim 🥰
Ayy prensesin doğum günü kutlu olsun mutlu olsun 🎂🥳
Ben de Hazal biricik kızısım var 😍 Rabbim evlatlarımızı bağışlasın memnun oldum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar