Sorum var Tanışalım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Tanışalım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 539 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tanışalım
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221013-180414.png
    Screenshot_20221013-180414.png
    235 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_20221013-204842.png
    Screenshot_20221013-204842.png
    237.8 KB · Görüntüleme: 34

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar slm bn yeni uye oldum 3 aylık bir kızım var Buglemim bn mardinliyim eşimin işi gereği afyonda yaşıyoruz yaşım 25 ismim banu buglemim ilk bebeğim başka yok sizler nerdensiniz tanışalım
Merhaba canım hoşgeldin ☺️ Ben Hasret 25 yaşımdayım. 5 yaşında Agrin adında tatlı bir kızım var, 32 haftalık hamile olduğum Allah nasip ederse adını Zerya koyacağım bir kızım daha var🥰 Çok memnun oldum☺️

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar slm bn yeni uye oldum 3 aylık bir kızım var Buglemim bn mardinliyim eşimin işi gereği afyonda yaşıyoruz yaşım 25 ismim banu buglemim ilk bebeğim başka yok sizler nerdensiniz tanışalım
Hoşgeldin cnm ben Leyla 20 yaşındayım aslen adiyanliyim ama İstanbul'da hikametkah ediyorum 21 haftalık hamileyim ☺️

Merhaba canım adım hülya hamileydim kaybettim 24 yasindayim erzurumluyum aslen 3 senelik evliyim aramıza hoşgeldin canım 😍💋💕🥰
Hoşbuldum cnm ya üzüldüm rabbim tekrardan nasip etsin 🧿💐💐💐
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba çiçeğim aramıza hoşgeldin ben merve 26 yaşımdayım aslen Sivaslıyım eşimin işi gereği Kastamonu da yaşıyorum 72 günlük dünyalar tatlısı bir oğlum var
Meraba cmm hoşbuldum masallh 🌸😍🧿

Merhaba çiçeğim aramıza hoşgeldin ben merve 26 yaşımdayım aslen Sivaslıyım eşimin işi gereği Kastamonu da yaşıyorum 72 günlük dünyalar tatlısı bir oğlum var
Merhaba hos geldin❤ben yildiz
21 yaşindayim 1 kizim var rusiyada yaşyorim

Cokdandir takib ediyorsun dimi? Yeni gelenler adete fotograf eklemekde zorlaniyor😊
Hoşbuldum cnm meraba nasıl yani yildiz anliyamadim footgraf ekledim zaten el kattım kizimin zmnla katarim yeni katıldım için pek bilmiyorum

Hoşgeldın canım
Ben rabıa 26 yasındayım İstanbul'da yasıyorum
Serra Hüma ma hamıleyım çok şükür 44 günümüz kaldı
Hosbukduk cnm rabbim kucağında gostersin

Hoşgeldın canım
Ben rabıa 26 yasındayım İstanbul'da yasıyorum
Serra Hüma ma hamıleyım çok şükür 44 günümüz kaldı
Hosbukduk cnm rabbim kucağında gostersin
Merhaba kuzum hoşgeldin aramıza. Ben Ayşenur 21 yaşındayım Kırklareli'nde oturuyorum 5 aylık dünya tatlısı bir yakışıklı oğlum var Kayra ateş 😍😍. İlk bebeğin
Meraba kuzum masallhh hosbukduk 🙏🙏💐💐

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

Hoşbuldum cnm meraba nasıl yani yildiz anliyamadim footgraf ekledim zaten el kattım kizimin zmnla katarim yeni katıldım için pek bilmiyorum
Canim 😍 yani cok arkadas fotograf atmakda zorlaniyor sen kimseye sormadan kendin yapmisin oylesune yazdim canm bisey olmamis🍒🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar