Tanışma ❤️ yeni gelen arkadaşlar buyrun posta🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Tanışma ❤️ yeni gelen arkadaşlar buyrun posta🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,281 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Tanışma ❤️ yeni gelen arkadaşlar buyrun posta🤭
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evankf

evingzg

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağlıkla kucağınıza aldırır bebeğinizi inşallah
Çok teşekkür ederim bugün doktora gittim perinatoloji bölümüne bebeğimde sorun var arsa ve kalbinde delik çok korkuyorum nasıl olacak diye kan ver karından dediler ama tehlikeli vermedim inş sağlıklıdir doktorlarin yanlış gördüğü şeylerdir lütfen dua edin kim görüyorsa bu yazıyi lütfen dua etsin Allah razı olsun sayılı günler kaldı 65 günüm inş sağlıklıdır duanızı esirgemeyin lütfen lütfen 😕😕😕

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok teşekkür ederim bugün doktora gittim perinatoloji bölümüne bebeğimde sorun var arsa ve kalbinde delik çok korkuyorum nasıl olacak diye kan ver karından dediler ama tehlikeli vermedim inş sağlıklıdir doktorlarin yanlış gördüğü şeylerdir lütfen dua edin kim görüyorsa bu yazıyi lütfen dua etsin Allah razı olsun sayılı günler kaldı 65 günüm inş sağlıklıdır duanızı esirgemeyin lütfen lütfen 😕😕😕
Merak etme canım gebelikte çoğu anneye böyle şeyler söyleyebiliyor Doktorlar onlar en ufak ihtimali bile söylüyorlar ama çoğu yanılmadan ibaret korkma endişe etme bebeğin sağlıkla doğacak inşallah

deneyimlianne

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim bugün doktora gittim perinatoloji bölümüne bebeğimde sorun var arsa ve kalbinde delik çok korkuyorum nasıl olacak diye kan ver karından dediler ama tehlikeli vermedim inş sağlıklıdir doktorlarin yanlış gördüğü şeylerdir lütfen dua edin kim görüyorsa bu yazıyi lütfen dua etsin Allah razı olsun sayılı günler kaldı 65 günüm inş sağlıklıdır duanızı esirgemeyin lütfe

İnşallah birşeyi yoktur bebeğinin kardeşim.Bende çok gittim o riskli gebeliğe.Ama bebeğim çok şükür sağlıklı doğdu.Karın çapı küçük,böbreğinim biri küçük falan demişlerdi.Ama çok şükür dediklerinin hiçbiri gerçek çıkmadı.Sen Rabbime güven ona sığın.Herşey yoluna girer inşallah

evingzg

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah birşeyi yoktur bebeğinin kardeşim.Bende çok gittim o riskli gebeliğe.Ama bebeğim çok şükür sağlıklı doğdu.Karın çapı küçük,böbreğinim biri küçük falan demişlerdi.Ama çok şükür dediklerinin hiçbiri gerçek çıkmadı.Sen Rabbime güven ona sığın.Herşey yoluna girer inşallah
İnş inş çok teşekkür ederim doğumda güzel haber alırım inş Allah razı olsun ❣️

Tüm sayfalar yüklendi.