Tanışma♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Ayşeburak tarafından oluşturulan Tanışma♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,913 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Tanışma♥️
Konbuyu başlatan Ayşeburak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan حببتى❤️

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Selamün aleyküm cici anneler aranızda yeniyim
7aylik evliyim 13+2gebryim veee ikizlere hamileyim
Çok bulantım oluyor sizde nasıl gidiyor
Aleyküm selam canım bende oğlumda beş ay çektim tost ve yoğurt çorbası dışında bişey yiyemiyordum baya da kilo vermiştim ama bu gebelikte şükğr tiksinme olmadı sadece arada bulantı var o kadar daha yeniyim inşallah ilerleyen zamanlarda da olmaz

Ayşeburak

Kayıtlı Üye
rank
Aleyküm selam canım bende oğlumda beş ay çektim tost ve yoğurt çorbası dışında bişey yiyemiyordum baya da kilo vermiştim ama bu gebelikte şükğr tiksinme olmadı sadece arada bulantı var o kadar daha yeniyim inşallah ilerleyen zamanlarda da olmaz
Ay inşallah cnm
Darısı bana inşallah 🥰
Çok zor geçiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah hayırlısı ile kucağına al canim 35 haftalık benimki artık zor Allah yardımcmız olsun
Az kalmış doğumuna cnm rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Ay inşallah cnm
Darısı bana inşallah 🥰
Çok zor geçiyor

Az kalmış doğumuna cnm rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰
Amin kuzum inşallah biraz daha geçsin atlatırsın sonra doya doya ye kiloya takma zaten fazla kilo almıyorsun ilk zaman yemediğin için🤗

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Selamün aleyküm cici anneler aranızda yeniyim
7aylik evliyim 13+2gebryim veee ikizlere hamileyim
Çok bulantım oluyor sizde nasıl gidiyor
We aleykum selam hg tatl aramyza ben 10 yıllık evlıyım 3 cocuk annesıyım buyuk oglum 9 yasında kızım 7 yasında kucuk pasam 9+3 haftalık su an tatlım ben hıc kusma ıstahsızlık yasamadım hamılelıgım boyunca aksına baya ıstahlı olurum herseyı yıyerım ınsallah sende tez zamanda atlatırsın mınıcık yavrularını sag salım kucağına al canım benım😍😍

Ayşeburak

Kayıtlı Üye
rank
We aleykum selam hg tatl aramyza ben 10 yıllık evlıyım 3 cocuk annesıyım buyuk oglum 9 yasında kızım 7 yasında kucuk pasam 9+3 haftalık su an tatlım ben hıc kusma ıstahsızlık yasamadım hamılelıgım boyunca aksına baya ıstahlı olurum herseyı yıyerım ınsallah sende tez zamanda atlatırsın mınıcık yavrularını sag salım kucağına al canım benım😍😍
Ayy inşallah cnm ya günüm açlıkla geçiyor
İnşallah geçer bu günler dua edin 🤲🤲

Ayşeburak

Kayıtlı Üye
rank
Oyyyy canim benim aramiza hoşgeldin 😇 cinsiyetleri belli mi🥰
2 gün önce detaylı ultrasyona girdim büyük ihtimalle erkek dedi
Yinede kessin konuşmadı 🤗🤗

Amin kuzum inşallah biraz daha geçsin atlatırsın sonra doya doya ye kiloya takma zaten fazla kilo almıyorsun ilk zaman yemediğin için🤗
İnşallah cnm bi atlatsaydik 😃

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar