Tansiyon şeker karnın acıması koyu renk gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Tansiyon şeker karnın acıması koyu renk gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,495 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tansiyon şeker karnın acıması koyu renk gelmesi
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer Talha’nın annnesi 😍

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Canim sana dokuz ay gecmek bilmez ya surekli biseyler soruyorsun surekli bi yerlerinde bişey var insan biraz tadını cikarmaya bakar hemen hemen her baslikta sacmasapan biseyler soruyorsun dun muydu neydi nefes nefese kaliyordun daha cocuk mercimek kadar, bu kadar pinpirikli olunmazya sirf laf olsun diye baslik aciyorsun
Ne alakası var hanımefendi ilk gebeligimiz insan korkuyor etrafımızda sorcak biri yok blki burdan soruyoruz neden böyle yapip insanları uzuyorsunjz

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 25. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık şalgam büyüklüğünde.
Bu ay boyunca bebeğinizin kalıcı dişlerinin tomurcukları diş etleri içinde büyüyor olacak. Bebeğinizin vücut ağırlığını destekleyen omurgası 33 yüzük, 150 eklem ve 1.000 bağdan meydana gelir. Bütün bu yapılar bu ay içinde şekillenmeye başlayacaktır. Hala bacaklarınızda kramp sorunu varsa bacaklarınızı sıcak tutmayı deneyin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 33 cm ağırlıgı 800 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zpppp

Kayıtlı Üye
rank
Ay gerçekten mi korktum suan ya idrar testi yaptığımda temiz çıkmıştı ama 6 haftada falan yaptırmıştım sanırım kasıntı olsa da idrarda belli olurmu mikrop enfeksiyon mantar gibi
Ben 15 günde bir cep ve idrar yaptırıyorum ve şimdiye kadar 3 defa enfeksiyon çıktı mantar cikarmi bilmiyorum endeksinyon varsa cikar

Canim sana dokuz ay gecmek bilmez ya surekli biseyler soruyorsun surekli bi yerlerinde bişey var insan biraz tadını cikarmaya bakar hemen hemen her baslikta sacmasapan biseyler soruyorsun dun muydu neydi nefes nefese kaliyordun daha cocuk mercimek kadar, bu kadar pinpirikli olunmazya sirf laf olsun diye baslik aciyorsun
Benim rahatsızlıklarım sana battı sanırım sanane benden ben ilk gebeliğimde de yaşadığım için kaybettim gerçi senin gibi kendini bilmezler anlamaz evlat acısı ne biliyormusun kaybetme korkusunu yaşadın mı yaşasaydın anlardın laf olsun diye başlık falan yazmıyorum rahatsız olduğum için yazıyorum sen benim neler çektiğimi biliyormusun he bilmiyorsun boş boş konuşup benim sinirimi bozma kardeşim halde yoluna buraya gelip artistlik yapıp yargılamaya hakkın yok beğenmiyorsan cevap yazma ya bu kadar basit kardeşim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne alakası var hanımefendi ilk gebeligimiz insan korkuyor etrafımızda sorcak biri yok blki burdan soruyoruz neden böyle yapip insanları uzuyorsunjz
Canım sen bakma buna boş boş konuşuyor benim soracak kimsem yokki bilgili de değilim yani sormak hakkım kendisi rahatsız oluyorsa gidebilir

Ben 15 günde bir cep ve idrar yaptırıyorum ve şimdiye kadar 3 defa enfeksiyon çıktı mantar cikarmi bilmiyorum endeksinyon varsa cikar
Hım o nasıl oluyor ki canım hastanede mi yaptıyorsn

Mercimek kadar degil turp kadar o haddini bil

Bu ay boyunca bebeğinizin kalıcı dişlerinin tomurcukları diş etleri içinde büyüyor olacak. Bebeğinizin vücut ağırlığını destekleyen omurgası 33 yüzük, 150 eklem ve 1.000 bağdan meydana gelir. Bütün bu yapılar bu ay içinde şekillenmeye başlayacaktır. Hala bacaklarınızda kramp sorunu varsa bacaklarınızı sıcak tutmayı deneyin.

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank
Nekadar hadsizsiniz sizde laf olsun diye yazmissiniz burda.. burasi sadece sizin mantik cercevenize uygun sorularin sorcagi bi uygulama degil.. kimin neyden bukadar sizin deyiminizle pinpirikli davrandigini bilmeden sacma sapan yazmis olmak icin yazmayin. Belliki aci cekmemissiniz kaybetmek nedemek bilmiyorsunuz ama en onemlisi insan olmayi bilmiyosunuz sanirim.insanlar burda birbirlerine olabildigince yardimci olmaya destek olmaya calisiyo siz kimsiniz bundan rahatsizlik duydunuz anlamadim

Nekadar hadsizsiniz sizde laf olsun diye yazmissiniz burda.. burasi sadece sizin mantik cercevenize uygun sorularin sorcagi bi uygulama degil.. kimin neyden bukadar sizin deyiminizle pinpirikli davrandigini bilmeden sacma sapan yazmis olmak icin yazmayin. Belliki aci cekmemissiniz kaybetmek nedemek bilmiyorsunuz ama en onemlisi insan olmayi bilmiyosunuz sanirim.insanlar burda birbirlerine olabildigince yardimci olmaya destek olmaya calisiyo siz kimsiniz bundan rahatsizlik duydunuz anlamadim
Canım boşver baksana korkak sanırım cesaretsiz dışarıdan yazmış bunun gibilerini görmezden geleceksin ki kudursunlar sizi çok seviyorum iyiki varsınız ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar bugün hiç şeker ve tansiyon düşüremedim karnım acıyordu ama suan cok sukur şeker normale döndü tansiyonda yavaş yavaş düşüyor sanırım ama karnımın acıması devam ediyor normal mi birde benim kaşıntım vardı hafif de yeşil akıntı krem vs kullandım 3 gündür kaşınmıyordum suan koyu renk var kop koyu yeşil gibi :(
Enfeksiyon olabilir canim

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank
Canım boşver baksana korkak sanırım cesaretsiz dışarıdan yazmış bunun gibilerini görmezden geleceksin ki kudursunlar sizi çok seviyorum iyiki varsınız ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Ay cok sinirlendim ben seni cok iyi anliyorum 2. Gebeligim olmasina ragmen oglumi kucagima alip 1.5 ay sonra kaybetmenin acisiyla en ufak biseyde bile tedirgin yasiyorum bildigin sey bile her an degisebiliyo yanlis teshisler gec kalinmisliklar okadar zor seyler yasiyoki insan kendi bildiginden sasiyo yada tek yasayan ben miyim diyo...
boyle hadsizleri elime vercen su gebelik hormonundaki tum gerginligimi ustunde sacini basini yolarak atcam ne guzel olur esimde kurtulmus olur 😂

Ay cok sinirlendim ben seni cok iyi anliyorum 2. Gebeligim olmasina ragmen oglumi kucagima alip 1.5 ay sonra kaybetmenin acisiyla en ufak biseyde bile tedirgin yasiyorum bildigin sey bile her an degisebiliyo yanlis teshisler gec kalinmisliklar okadar zor seyler yasiyoki insan kendi bildiginden sasiyo yada tek yasayan ben miyim diyo...
boyle hadsizleri elime vercen su gebelik hormonundaki tum gerginligimi ustunde sacini basini yolarak atcam ne guzel olur esimde kurtulmus olur 😂
Ayyy kız valla o kadar haklısın ki etrafımdakilerde kurtulmuş olur 🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.