Tansiyon sorunu olan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Angel tarafından oluşturulan Tansiyon sorunu olan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,034 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tansiyon sorunu olan var mı
Konbuyu başlatan Angel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰

Angel

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar hanımlar bugün kontrolüm vardı tansiyon ölçümünde 14e 9 çıktı doktorum düzenli takip et dedi eğer yüksek çıkarsa yine 2 hafta sonra alıcaz bebeği dedi şuan 35 haftalık gebeyim yani 37. Haftada alabiliriz dedi yeme içmeye dikkat etmeye başladım ama yinede 13e 6 çıktı arada düşüktü çıkıyor sizce bi kerelik bisey midir yoksa yüksek tansiyon devam eder mi ödemim de çok olduğu için de olabilir dedi doktor

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar hanımlar bugün kontrolüm vardı tansiyon ölçümünde 14e 9 çıktı doktorum düzenli takip et dedi eğer yüksek çıkarsa yine 2 hafta sonra alıcaz bebeği dedi şuan 35 haftalık gebeyim yani 37. Haftada alabiliriz dedi yeme içmeye dikkat etmeye başladım ama yinede 13e 6 çıktı arada düşüktü çıkıyor sizce bi kerelik bisey midir yoksa yüksek tansiyon devam eder mi ödemim de çok olduğu için de olabilir dedi doktor
Benim başım dönüyordu su ben tansiyon aleti aldım büyük 9.8 küçük 5.6 çıktı ben anlamıyorum canım hala ara arş dönüyor basim pekmez aldım zorla içmeye çalışıyorum doktor kansızlık var biraz dedi

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canim limon sık birtane iç sade icemezssen suya kat tansiyonun düşer

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benim 3 aydan beri tansiyon problemim var. Daha dogrusu ozaman anlasildi ve ilaca baslandi şuan iyi. Ama doktorlarim sunu dedi sekeri yukselten seyler tansiyonuda yukseltir. Sen hamir isi tuza sekerli seylere dikkat et. Yeme hatta.

Angel

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benim 3 aydan beri tansiyon problemim var. Daha dogrusu ozaman anlasildi ve ilaca baslandi şuan iyi. Ama doktorlarim sunu dedi sekeri yukselten seyler tansiyonuda yukseltir. Sen hamir isi tuza sekerli seylere dikkat et. Yeme hatta.
Yani 2 hafta bile idare etsem yeterli bizim daha yeni çıktı tansiyon aşırı bi yorgunluk ve halsizlik halindeyim sizin yüksek mi yoksa çok mu düşük seyrediyor tansiyonunuz

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Her gun bir dis çig sarimsak yut tansiyonu dusuruyor ve bebege de faydasi olur, bebisin saglikli kilo almasini saglar, dogal folik asittir...

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Yani 2 hafta bile idare etsem yeterli bizim daha yeni çıktı tansiyon aşırı bi yorgunluk ve halsizlik halindeyim sizin yüksek mi yoksa çok mu düşük seyrediyor tansiyonunuz
Aynen canim iki hafta dikkat etm ve surekli evde ölç ve not et. Sekerli seylerde yeme. Sitres yapma. Benim bir tik yuksekti 14 kusurdu ama takibe aldilar. Hastanede yattim cihaz baglandi 17 saat sürekli ölçtü vs doktor ilac basladi. Suan hala ilac kullaniyorum ama inan sekerli seyler yedigimde tansiyonum yukseliyor. O yuzden sende dikkat et

Angel

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canim iki hafta dikkat etm ve surekli evde ölç ve not et. Sekerli seylerde yeme. Sitres yapma. Benim bir tik yuksekti 14 kusurdu ama takibe aldilar. Hastanede yattim cihaz baglandi 17 saat sürekli ölçtü vs doktor ilac basladi. Suan hala ilac kullaniyorum ama inan sekerli seyler yedigimde tansiyonum yukseliyor. O yuzden sende dikkat et
Benimde 13 14 sürekli arad düşüyor ama 13 gebeler için iyi değilmiş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar