Tansiyon sorunu olan?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gülderen tarafından oluşturulan Tansiyon sorunu olan? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 876 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tansiyon sorunu olan?
Konbuyu başlatan Gülderen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Gülderen

Kayıtlı Üye
rank
Tansiyon düşüklüğü yasayan varmı? 2 haftadır bazen günde 3 kere bayginlik geçiriyorum gözüm kararıyor.haftaya randevum var.ama merak ettim budami hamilelikte normal olan durumlardan? Pazartesi 20 haftaligim bu arada

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Tansiyon düşüklüğü yasayan varmı? 2 haftadır bazen günde 3 kere bayginlik geçiriyorum gözüm kararıyor.haftaya randevum var.ama merak ettim budami hamilelikte normal olan durumlardan? Pazartesi 20 haftaligim bu arada
Evet canm bende aynı durumu yaşıyorum tek başıma dışarı çıkmaktan korkuyorum gerçekten bayılırım falann diye bir kere gitim mahf oldum😴

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Benim normali de düşüktür daha demin sağlık ocağına gittim 9 5 di hep düşük

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende öyleyim kuzum şuan 19+5 günlüğüz doktorum kafein tüketiyorsan onu yada çay tüketiyorsan onu bırak dedi şükür çay tuketmeyi bıraktım kendime geldim biraz daha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim normali de düşüktür daha demin sağlık ocağına gittim 9 5 di hep düşük
Çok sıkıntı ya tansiyon resmen 6 hafta önce yükselsin diye sabaha kadar yatış verdi doktorum 🤦🏻‍♀️ serumlarla anca düzeldi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
23 haftalık hamileyim bende bu hafta hep baş dönmesi halsizlik baygınlık hissi var doktor bebek iyi tansiyon da iyi durumda uykusuzluk sitres az beslenme den kaynaklanabilir dedi yemek yiyorum ama suyu pek içemiyorum bende günde üç bardak oda aklıma gelirse

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar