Tansiyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlht tarafından oluşturulan Tansiyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 597 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tansiyon
Konbuyu başlatan Mlht
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alioth

Mlht

Kayıtlı Üye
rank
23 haftalık hamileyim 2 gündür tansiyon um çıkıyor sizde nasıl durumlar dün 16 8 idi bugün 14 7 baş dönmesi be hafif bulanık görüyorum hayırlısı bakalim

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
23 haftalık hamileyim 2 gündür tansiyon um çıkıyor sizde nasıl durumlar dün 16 8 idi bugün 14 7 baş dönmesi be hafif bulanık görüyorum hayırlısı bakalim
Cnm bu durumu yaşaman çok normal kansızlık varsa demir ilacı iç.. kansızlık tam dolayı da baş dönmesi oluşur.. ve tabi oruç tutyorum demişsin onunda etkisi var bende oruç tutyorum 27 haftama geçecem.kendimi yormamaya çalışıyorum sende yorma kendini ve demir ilacı eksik etme vitaminlerini de

Yüksek tansiyon öneml sabah öğlen akşam yemeklerden önce aç karna ölçmen lazım tabi ölçmeden önce 10 15 dk otur biraz vücudun sakinleşir öyle ölç. O ölçümlerinde tarih gün saat olarak not al doktoruna göster

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte yüksek tansiyon bebek kaybına kadar götürür Allah korusun. Demek ki oruç sana yaramıyor. Oruç tutma ve tansiyon değerlerini tekrar takip et. Farkında olmadan gebelik zehirlenmesi yaşıyor bile olabilirsin.

Tüm sayfalar yüklendi.