Tarama testi acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde M.Melike tarafından oluşturulan Tarama testi acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 601 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tarama testi acil
Konbuyu başlatan M.Melike
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba 11+1 im tarama testi için gittim küçük diye bakmadılar, 13+2 yken bakarlar mı 2 hafta sonrasına randevu aldım

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Nerede yapmadılar canım onu ben 11+4 te falan yaptırdım galiba 🙄 boşuna git gel uğraştırıyorlar insanı hayret. 13te bakarlar artık
Etlik Zübeyde Hanım hastanesi bana göre berbat bir hastane canım sadece tarama testi için oraya gitmek zorunda kaldım ama bir daha oraya gitmeyeceğim maalesef. 13 de bir sorun olmasın dq artık

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Etlik Zübeyde Hanım hastanesi bana göre berbat bir hastane canım sadece tarama testi için oraya gitmek zorunda kaldım ama bir daha oraya gitmeyeceğim maalesef. 13 de bir sorun olmasın dq artık
Hangi semtte oturuyorsunuz. Etlik genelde pek sevilmiyor çok çak iyisine denk gelinmediği sürece diyorlar şehir Hastanesi'ne gitseydin keşke daha iyiydi

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Hangi semtte oturuyorsunuz. Etlik genelde pek sevilmiyor çok çak iyisine denk gelinmediği sürece diyorlar şehir Hastanesi'ne gitseydin keşke daha iyiydi
Keçiörende oturuyorum normalde pursaklar devlet hastanesine gidiyorum mükemmel derecede memnunum fakat tarama testi için etlik veya şehir hastanesine gitmem gerekiyormuş uzak olduğu için şehir hastanesine gitmemiştim, ama şuan şehir hastanesine aldım, Zübeyde Hanım tamamen berbat bir yermiş anladım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Mahsus boşu boşuna uğraştırıyorlar insanı öyleyse gitme tabi canım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Keçiörende oturuyorum normalde pursaklar devlet hastanesine gidiyorum mükemmel derecede memnunum fakat tarama testi için etlik veya şehir hastanesine gitmem gerekiyormuş uzak olduğu için şehir hastanesine gitmemiştim, ama şuan şehir hastanesine aldım, Zübeyde Hanım tamamen berbat bir yermiş anladım
Valla şehir hastanesi herkese uzak 🤷🏻‍♀️ bende tıp fakültesine gidiyorum herşeyi onlar ayarlıyor tarihini veriyor şu tarihte gel diye

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ama şehir hastanesi iyi galiba
Şimdi iyi de var kötü de var denk gelirse iyiymiş diyorlar iki arkadaşım doğum yaptı özel hastane gibi diyorlar ama doktorlardan memnun kalmadılar aşırı bastırmadan dolayı kan kaybı yaşadı ikiside ölümden döndü kan takviyesi yapmadılar baya bi sorun yaşadılar. Odaya geçene kadar herşey de sorun yaşamışlar odadan sonrası özel hastane muamelesi diyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar