Tarama testi ne zaman yapılmalı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Tarama testi ne zaman yapılmalı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 396 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tarama testi ne zaman yapılmalı ?
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysu çelik

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar normal kontrol için randevu alsam ikili tarama testi yapar mı doktor ??
Ben hic birini yaptırmadım doktoruma sordum bosuna kendi piskolojinide bozma yapman gereken bir durum yok zaten her sey normal dedi hic bir tarama testini yapmadik ultrasonda kalbi beyni kemikleri kafasi yani her yerini ölçülerine bakti normal olmasi gerektiği gibi yaptirma dedi zaten ilkinde normal cikyor sonraki testlerde 100de 90 kadinda risk gozukyor yanlis olabilyor boşuna strese girme dedi

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Ben hic birini yaptırmadım doktoruma sordum bosuna kendi piskolojinide bozma yapman gereken bir durum yok zaten her sey normal dedi hic bir tarama testini yapmadik ultrasonda kalbi beyni kemikleri kafasi yani her yerini ölçülerine bakti normal olmasi gerektiği gibi yaptirma dedi zaten ilkinde normal cikyor sonraki testlerde 100de 90 kadinda risk gozukyor yanlis olabilyor boşuna strese girme dedi
Himm tamam canım sağol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar