Sorum var Tarlusal pıhtı yapar mı? Fotogarf koydum kusura bakmayin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Siyahgibigece tarafından oluşturulan Tarlusal pıhtı yapar mı? Fotogarf koydum kusura bakmayin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 820 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tarlusal pıhtı yapar mı? Fotogarf koydum kusura bakmayin
Konbuyu başlatan Siyahgibigece
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Siyahgibigece

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bu ay 6sında regl olmam lazımdı ayın 8inde acilde gitme durumunda kaldım sebebi ise yoğun kasık ağrısı kuru öksürükle gelen mide bulantısı reglimin geciktirici söyleyince bana kan testi yaptılar sonuç negatif çıktı. Ayın 9unda ise kendimi sicak tutarak vs regl oldum tamda emin değilim regl mi değil mi diye akışkan uzayan akinti gibi kırmızı kahve bazen pembe olarak geliyor ped kirletmiyor bazen idrara pıhtı olarak minik minik düşüyor bu durumu yaşayan oldu mu hiç 2 aydır reglim çok garip. Maalesef randevular dolu randevusu kabul etmiyorlar yaşadığım yerde özel hastane yok. Fotoğraf için çok özür dilerim tekrardan. Ve adetimin sökülmesi için ne yapabilirim rezene çayı ictim adacayi ictim tarlusal kullandım hâlâ kirli hissediyorum tam sökülmedi 2 gündür böyle

Ekli dosyalar

• 20220609_104650.jpg
    20220609_104650.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 111
  • 20220610_140841.jpg
    20220610_140841.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 120

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ablam dediğim gibi hiç akmadığı için sildikce geldiği için beni şüpheye düşürdü sabahta sanki ciğerlerin üstünde beyaz pembe bir zar olur ya ona benzer Bi akinti geldi anlamıyorum pek
En iyisini doktorun bilir kuzum gerekli tahlillerin yapılması gerekiyor. Burda tahmini fotoğraflarla birşey diyemiyoruz maalesef

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bu ay 6sında regl olmam lazımdı ayın 8inde acilde gitme durumunda kaldım sebebi ise yoğun kasık ağrısı kuru öksürükle gelen mide bulantısı reglimin geciktirici söyleyince bana kan testi yaptılar sonuç negatif çıktı. Ayın 9unda ise kendimi sicak tutarak vs regl oldum tamda emin değilim regl mi değil mi diye akışkan uzayan akinti gibi kırmızı kahve bazen pembe olarak geliyor ped kirletmiyor bazen idrara pıhtı olarak minik minik düşüyor bu durumu yaşayan oldu mu hiç 2 aydır reglim çok garip. Maalesef randevular dolu randevusu kabul etmiyorlar yaşadığım yerde özel hastane yok. Fotoğraf için çok özür dilerim tekrardan. Ve adetimin sökülmesi için ne yapabilirim rezene çayı ictim adacayi ictim tarlusal kullandım hâlâ kirli hissediyorum tam sökülmedi 2 gündür böyle
Canim adet duzensizligimi var

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun kuzum normalde adetin çok gelirmiudi

Tüm sayfalar yüklendi.