Sorum var Taşıyıcı anemiyim, kan değerlerinden anlayan bakabilir mi rica etsem 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Chyperus tarafından oluşturulan Taşıyıcı anemiyim, kan değerlerinden anlayan bakabilir mi rica etsem 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 344 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Taşıyıcı anemiyim, kan değerlerinden anlayan bakabilir mi rica etsem 😊
Konbuyu başlatan Chyperus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. Dün şeker yüklemesi testi yaptırdım şekerim iyi çıktı ama taşıyıcı akdeniz anemisiyim kan değerlerimde biraz düşmeler ve yükselmeler var. Anlayan bakabilir mi acaba rica etsem 😊

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-08-16-52-34-092_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2023-07-08-16-52-34-092_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    271.3 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_2023-07-08-16-52-40-661_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2023-07-08-16-52-40-661_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    278.9 KB · Görüntüleme: 34

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba. Dün şeker yüklemesi testi yaptırdım şekerim iyi çıktı ama taşıyıcı akdeniz anemisiyim kan değerlerimde biraz düşmeler ve yükselmeler var. Anlayan bakabilir mi acaba rica etsem 😊
@Zeynep23 hemşire canım o anlar hemen görsün diye etiketledim.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Akdeniz anemisi taşıyıcısı olduğunu söylüyorsun canım önceden tanı konmuş demek ki bu kan değerlerine göre anemiye bağlı düşüşler var ciddi değil ama

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım Hülyacığım hamd olsun iyiyim. Allahıma şükürler olsun rahim ağzıyla alakalı bir sıkıntı olmadı,25 haftalık olduk çok şükür 🤲🏻 Sen nasılsın toparlayabildin mi, Umut nasıl 🤍
Kuuzm ben toparlandım biraz daha umudum iyi biraz birtanem kilo aldıkça ciğerleri iyi olacak dedi doktor

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Maşallah 🧿 Rabbim hayırlısıyla, sağlıkla kavuştursun sizi canım benim 🤍 Dualarım sizinle 🤲🏻🪷🤍
Canim benim rabbim razı olsun senden benim dualrimda her zaman seninle Allah'ım vaktinde zamanında kucağına almayı nasip etsin inşallah🤲🤲🤲🌷

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar