Tatil bitti evime geldimm nasilsiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Tatil bitti evime geldimm nasilsiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 847 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Tatil bitti evime geldimm nasilsiniz
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Bende ağrılarla boğuşuyorum canım aşırı sırt ve bel ağrım oluyor mide bulantısı sıfır ama ağrılar mahvetti 🤦🏻‍♀️kayra da hiç böyle değildim . Bende senş çok özledim valla azra nasıl canım
İyi Azra çok tatlı çok bal kaymak kızım iyiki digurmusum sanada Allah kolaylık versin İnsAllah senin gibi güzel bir kızın olur benim kızım beni iyileştirdi kız çocuğu nimet

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İyi Azra çok tatlı çok bal kaymak kızım iyiki digurmusum sanada Allah kolaylık versin İnsAllah senin gibi güzel bir kızın olur benim kızım beni iyileştirdi kız çocuğu nimet
Ah elifim ağzından bal damlıyor rabbim banada nasip eder inşallah sağlığı sıhati yerinde bir kız ama içimden nedense erkek geçiyor ama iki gündür rüyamda sürekli altın görüyorum dünde pembe ve beyaz renklerin yoğun olduğu bir elbise giyinik bir kız çocuğu vardı kucağımda endişe ile onu arıyordum etrafta bir şey olacal diye koşarak kucağıma geliyordu nasip . Kayra da hep erkek görmüştüm bakalım nasip 🤲🏻❤️. Azra prensesi benim yerime öp canım rabbim evlatlarımızın acısını göstermesin inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.