Tatil bitti evime geldimm nasilsiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Tatil bitti evime geldimm nasilsiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 847 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Tatil bitti evime geldimm nasilsiniz
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ah elifim ağzından bal damlıyor rabbim banada nasip eder inşallah sağlığı sıhati yerinde bir kız ama içimden nedense erkek geçiyor ama iki gündür rüyamda sürekli altın görüyorum dünde pembe ve beyaz renklerin yoğun olduğu bir elbise giyinik bir kız çocuğu vardı kucağımda endişe ile onu arıyordum etrafta bir şey olacal diye koşarak kucağıma geliyordu nasip . Kayra da hep erkek görmüştüm bakalım nasip 🤲🏻❤️. Azra prensesi benim yerime öp canım rabbim evlatlarımızın acısını göstermesin inşallah 🙏🏻
Canımsın aysenurum rabbim senin için ne hayırlı ise onu versin sağlıklı gelsin minik azrayi öptüm sanada rabbim kolaylık versin İnsAllah sgsaglim kucağına alirsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canımsın aysenurum rabbim senin için ne hayırlı ise onu versin sağlıklı gelsin minik azrayi öptüm sanada rabbim kolaylık versin İnsAllah sgsaglim kucağına alirsin
Sende benim kuzum 😍😍. Allah razı olsjn canım benim miniğim kalp atışını duymaya hala gidemedim sadece içimde kalan o şuan köydeyim ve babam burda olmadığı için şahsi araba yok 🥺🥺 bilmediğim için de tek başkma ne yapacağımı anlamadım doktor randwvusuna bakıyorum burda oda yok ne illet bir yer deyip duruyorum 🥺🥺inşallah iyidir minik 🙏🏻🤲🏻

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Sende benim kuzum 😍😍. Allah razı olsjn canım benim miniğim kalp atışını duymaya hala gidemedim sadece içimde kalan o şuan köydeyim ve babam burda olmadığı için şahsi araba yok 🥺🥺 bilmediğim için de tek başkma ne yapacağımı anlamadım doktor randwvusuna bakıyorum burda oda yok ne illet bir yer deyip duruyorum 🥺🥺inşallah iyidir minik 🙏🏻🤲🏻
Köyde napiyorsun Ayşenur evinde degilmisin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Köyde napiyorsun Ayşenur evinde degilmisin
Yok canım ordu da annemgişe fındık toplamaya yardıma geldim sözde topladım bşr günde 3. Gün gebe olduğumu öğrendim oda beni kene ısırdı onun için gitmişken kam vereyşm dedim öyle ortaya çıktı annem şimdi kapıdan dışarı çıkarmıyor 😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Asenam hakkini helal et seni hiç soramadım o kadar yogundumki çocuklar sıcaktan hasta oldu yine hastaneyi yol eyledik anlayacagin çocuklar nasıl sen nasıl oldun
Ne demek kuzum dünya telaşı hiç dert etme şükür canım bende iyiyim Laren hanım hasta kış geldi ya artık bizim hastene sezonu açılmıştır

Tüm sayfalar yüklendi.