Tatlı canı çekenler bebeginizin cinsiyeti ne oldu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Tatlı canı çekenler bebeginizin cinsiyeti ne oldu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,198 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tatlı canı çekenler bebeginizin cinsiyeti ne oldu?
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Ama çok takılma bu konulara değişebiliyor bir anda her şey bende senin haftalrinda ekşi ile yatıp kalkardım tatlıdan tiksinirdim şuan 27 haftalığım hem ekşi hem tatlı istiyor canım haftada 2 kez filan da çikolata tarzı yiyorum 😂😂
Haftada 2 kez mi çikolata yiyorsun sadede
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben hala en çok tulumba tatlısı Kemalpaşa yemek istiyorum baştan beri de öyle. Kızım olacak inşallah 😄

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli tatli canı çekenler bebeginizin cinsiyeti ne oldu merak ettim :) surekli tatli çikolata istiyor canım..
Oğlumun cinsiyetini bilmezken 8/10 haftalarda canım turşu çekmişti. Bir kavanoz yemiştim 🤣 ikinci hamileliğim ve daha cinsiyetini henüz ogrenenememistim ama her gün tatlı biseyler yerdim. En çok da canım çocuk gübi puskivi pastası isterdim 🤣 kızıma hamileyim şuan da ❤️

Sürekli tatli canı çekenler bebeginizin cinsiyeti ne oldu merak ettim :) surekli tatli çikolata istiyor canım..
Erkek canım hep tatlı istiyorm hep🥲

Benim erkek ama hiç mide bulantım bilr olmadı şükür 😅
Bünyeden bünyeye farkediyo bence bende ilkinde hiç kusmadım tiksinmede pek olmadı mesela gayet rahat hamilelik yaşadm ama sonrakiler aynı olmadı kusma da oldu tiksinmede dha yorucu geçiyo🙂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Haftada 2 kez mi çikolata yiyorsun sadede

Ben hala en çok tulumba tatlısı Kemalpaşa yemek istiyorum baştan beri de öyle. Kızım olacak inşallah 😄
Kuzum önceden hiç yemezdim 😂 şükür şimdi az da olsa tatlı giriyor mideme

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Geceleri uyumadan önce somun ekmek arası domates + süs biberi turşusu yedim deli gibi.kornişon ve lahana turduşarını saymıyorum bile 🤗 cinsiyeti Erkek .öyle özellikle tatlı istemedim.salca ekmek te çok yedim yiyorum da hatta💐

Tüm sayfalar yüklendi.