Sorum var Tatlı yiyemiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kader3333 tarafından oluşturulan Tatlı yiyemiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 445 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tatlı yiyemiyorum
Konbuyu başlatan kader3333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar tatlı bişey yediğim zamn midem bulanıyor damağımda çok kötü bı tat birakiyo sizdede böyle oluyor mu
Bende olmuştu canım ilk zamanlar baya eşki yemeye başlaşmıştım 😂😂 son haftalad da resmen tatlı manyağı olmuştum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Arkadaşlar tatlı bişey yediğim zamn midem bulanıyor damağımda çok kötü bı tat birakiyo sizdede böyle oluyor mu
Gebelikten dolayı olabiliyor canım gayet normal çoğu insanda olağan şeyler 😉 bnde çok tatlı şekerli yiyince midem bulanıyordu hafif şekilde bir de tok karnına bir dene cnm

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikten dolayı olabiliyor canım gayet normal çoğu insanda olağan şeyler 😉 bnde çok tatlı şekerli yiyince midem bulanıyordu hafif şekilde bir de tok karnına bir dene cnm
Denedim olmuyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende olmuştu canım ilk zamanlar baya eşki yemeye başlaşmıştım 😂😂 son haftalad da resmen tatlı manyağı olmuştum
Damak tadım çok kötü oluyo tatlı yiyince

Sona

Kayıtlı Üye
rank

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Bende ckolata yemesem ölürdüm ama hic yiyemiyorum tuzlu yiyecekleri seviyorum şimdide
. Bende tuzlu ve hafif ekşi çaya limon koymadan içemiyorum

Ben oğluma hamileyken yiyememiçtim tatlı ne zaman yesem pas tadı geliyordu. Kızımda da resmen vücudum emdi bütün tatlıyı..
Ewet aynen öyle pas tadı oluyo anca o tadı limonla yok ediyorum cipsi çok severdim çekirdeksiz bı günüm olmazdı tiksindim sadece limon ve çizi kraker yiyebiliyorum

Sona

Kayıtlı Üye
rank
. Bende tuzlu ve hafif ekşi çaya limon koymadan içemiyorum

Ewet aynen öyle pas tadı oluyo anca o tadı limonla yok ediyorum cipsi çok severdim çekirdeksiz bı günüm olmazdı tiksindim sadece limon ve çizi kraker yiyebiliyorum
Aynen ya cubuk krakeer tüketiyirum😋

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben oğluma hamileyken yiyememiçtim tatlı ne zaman yesem pas tadı geliyordu. Kızımda da resmen vücudum emdi bütün tatlıyı..
Kız cocuga gebe kalınca ınsanın canı tatlı cekıyo demekkı ,hanı ye tatlıyı ,getır hakkıyı,ye eksıyı getır ayseyı ,dıye bı deyım vardı ya aslında tam tersı ,ben bekarken bıle tatlı seyler mıdemı bulandırırdı ama kızıma gebe kalınca tatlı manyagı oldum bır yıldan fazla oldu dogum yapalı hala daha tatlı seylerı sevıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.